Menü

Batman Medya Gazetesi

Geri Dön

e-ticaretin parlayan yıldızı, Getirecem.com

11 Ekim 2020, 16:11

Batman’da geçen sene faaliyete giren Getirecem.com isimli e-ticaret platformu, bölgede yetiştirilen doğal ürünlerin gerek Batman’da, gerekse il dışına internet üzeri pazarlayarak ürünlerin tanıtımına büyük katkı sunmaya devam ediyor.

‘EV HANIMLARINA EK GELİR İMKÂNI’
Gültepe Mahallesi, Eski Van Kahvaltı Salonu yanında (Baro Karşısı) hizmet veren Getirecem.com firması, ev hanımlarının ürettiği içli köfte, gözleme, kavurma, mumbar, pasta çeşitlerini satarak ev hanımlara ek gelir kazanma fırsatı sunmanın yanı sıra Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden tedarik edilen doğal ürünlerin de satışının yapıldığı kaydedildi.  Yaklaşık 450 kalem ürün satışı yapılan getirecem.com’da,  il dışından en çok bölge insanın yaşadığı İstanbul, Mersin, Antalya’ya tandır ekmeği, Siirt fıstığı,  peynir, Midyat pestili, cevizli sucuk ve Gercüş pekmezi rağbet görüyor.
2019 yılında İstanbul Yenikapı’da Batman Fuarına götürdüğü Tandırda yapılan tandır ekmeği ulusal basında yankı bulmuştu.
KOŞULSUZ İADE ALMA GARANTİSİ
Dünya’da bir ilk gerçekleştiren getirecem.com, müşterinin evine istediği ürünün tadını beğenmediğine koşulsuz gelip iade alma garantisi vermekle ön plana çıkıyor. Batman markası olan firma, ürün patentli, tüm standartlara sahip bir şekilde hizmet vermekle beraber il dışından gelen çok sayıda bayilik taleplerinin önümüzdeki yıl değerlendirileceği ifade edildi.
‘EN HIZLI BÜYÜYEN E-TİCARET ÖDÜLLÜ FİRMA’
2020 yılında Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinin en hızlı büyüyen e- ticaret ödülü alan Getirecem.com, sabah 09.00’dan 18.00’e kadar verilen siparişleri kapıya teslim ediyor. Haftanın 7 günü hizmet veren Batman firmasında 12 personel çalışıyor.  Recep Akın

Yorumlar (0) Yorum Ekle

© 2021 - Batman Medya Gazetesi

Normal Siteye Dön

,