Lütfen bekleyin..

FLAŞ HABER

Yazarlar

Batman Petrolspor’da yeni yapılanma takıma pozitif bir enerji kattı diyebiliriz. BatmanPetrolspor’un kadrosu, bu sene şampiyon olayım kadrosu demezsek bile en azından PlayOff’u zorlayacak bir kadro. Bu sezon yeni teknik direktör ve yeni transferler. Ligin ilk maçınd..
Türkiye’de siyasi istikrar var mı var. AK Parti’nin 17 yıllık iktidarında akılları zorlayan gelişmeler ve değişimler oldu. Dünyada da aynı süreçlerde değişimler oldu. Türkiye’deki değişim ve gelişimi olması gereken ve sıradan normal göstermek ç..
Anlatırlardı bize daha düne kadar. Bir hafıza misali gibi odaklandı beynimizin ücra köşelerine. Berivan olabilmek, manasıyla kavrayabilmek, hissetmektir bazen. Bazen de anlayıştır. Berivan odur ki yaşadığı yerde anlam, yaşama izin vermez. Değer vereceksen eğer bir Berivan gibi. Ol o..
Gençler çevrimiçi olmak, kadınlar ise çamaşır makinası istiyorDezavantajlı göçebe gruplarla ilgili akademik çalışmalarımdan elde ettiğim sonuçları bu köşeden okuyucularım ile paylaşmaktayım. Geçen hafta Mersin’de düzenlen..
~KOCA YÜREKLİ BİR BABANIN ARDINDAN… Bundan tam 28 yıl önceydi.29 Kasım 1992…Ankara dönüşü özel aracıyla Batman’a gelirken elim bir trafik kazası sonucu aramızdan ayrıldı.Batman basınının duayen gazetecilerindendi.Batman &..
21.yy iletişim teknolojisine aşina bir o kadar da meraklı olan insanoğlunun çabucak eskittiği ve unuttuğu ne çok şey var değil mi? An’lık yaşama labirenti gibi iletişim ağları. Öyle bir sarmalıyor ki kenetlemek değil her türlü bağı zayıflatmak üzerine kurulu...
Hızımızı alamadık ya, Kısa Kısa serilerine devam ediyoruz.Kuleli şehirlere Batman'da eklensin. Turist gelsin:Batman Valisi Gazeteciler için uygun bir yer bulunduğu takdirde tüm inşaat masraflarının karşılanaraktan güzel bir mekan yapmayı istediğini belirtmişti. Bizde bunda..
Gençlik spor merkezi her sene düzenlemiş olduğu gezilerle gençleri farklı farklı şehirlerde farklı farklı kültürleri tanıtmaya devam ediyor.Bence Batman Valiliğinin gençlere sağlamış olduğu en güzel imkanlardan bir tanesi de yapmış olduğu geziler. Gen&ccedi..
Dünyada yaşayan bütün canlılar rahat ve huzurlu yaşamak isterler.  Bunun için de, ellerinden geleni yaparlar.     Rahat yaşamak insanların en büyük özelliklerden biridir. Ama öyle durumlar da vardır ki, insanların bir kısmı bu şeki..
Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla.Kur'an bizim bireysel ve toplumsal hayatımızın merkezinde yer alır. Çocuklarımızın doğumundan, ölenlerimizin cenazelerinde, çeşitli merasimlerde hep Kur'an vardır. Kur'an'da geçen güzel isimlerin çocukla..
Corona Virüs başta olmak üzere enfeksiyonların arttığı son günlerde bağışıklık sistemini güçlendirmenin önemi bir kez daha gündeme geldi.Peki, bağışıklık sistemini güçlendirici takviyeler nelerdir?Bağışıklık sistemini güçlendirmek ..
Duygu nedir?Duygu yaşama dair verdiğimiz içsel ve dışsal tepkilerdir. Belkide var olduğumuzu göstermek için istemliistemsiz uyarıcılarımızdır. Bedenin can bulduğunu gösteren uyarıcılardır.Peki bu duygular nelerdir?Öfke, Üzüntü, Korku, Sevgi, Ze..
RSS
© 2020 - Batman Medya Gazetesi
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=