Lütfen bekleyin..

FLAŞ HABER

Yazarlar

Batman Petrolspor’da yeni yapılanma takıma pozitif bir enerji kattı diyebiliriz. BatmanPetrolspor’un kadrosu, bu sene şampiyon olayım kadrosu demezsek bile en azından PlayOff’u zorlayacak bir kadro. Bu sezon yeni teknik direktör ve yeni transferler. Ligin ilk maçınd..
Türkiye’de siyasi istikrar var mı var. AK Parti’nin 17 yıllık iktidarında akılları zorlayan gelişmeler ve değişimler oldu. Dünyada da aynı süreçlerde değişimler oldu. Türkiye’deki değişim ve gelişimi olması gereken ve sıradan normal göstermek ç..
Anlatırlardı bize daha düne kadar. Bir hafıza misali gibi odaklandı beynimizin ücra köşelerine. Berivan olabilmek, manasıyla kavrayabilmek, hissetmektir bazen. Bazen de anlayıştır. Berivan odur ki yaşadığı yerde anlam, yaşama izin vermez. Değer vereceksen eğer bir Berivan gibi. Ol o..
Gençler çevrimiçi olmak, kadınlar ise çamaşır makinası istiyorDezavantajlı göçebe gruplarla ilgili akademik çalışmalarımdan elde ettiğim sonuçları bu köşeden okuyucularım ile paylaşmaktayım. Geçen hafta Mersin’de düzenlen..
Yıllar önce kurduğumuz Batman Medya, bugün yeni bir yıla daha ‘merhaba’ diyor. 18’nci yayın yılımızı geride bırakıp, 3440 sayımızla 19’ncu yayın yılına giriyoruz. Gözümüz bakar misali baktık, günleri hafta ettik, haftaları ay ve ayları yıl ettik...
21.yy iletişim teknolojisine aşina bir o kadar da meraklı olan insanoğlunun çabucak eskittiği ve unuttuğu ne çok şey var değil mi? An’lık yaşama labirenti gibi iletişim ağları. Öyle bir sarmalıyor ki kenetlemek değil her türlü bağı zayıflatmak üzerine kurulu...
~~Devreyi beklentinin çok çok altında tamamlayan şehrin gözbebeği Batman Petrolspor’da teknik direktör Özgür Vurur şoku yaşandı. Hoca sosyal medya aracılığıyla istifasını kamuoyuna duyurdu. Sonradan edindiğimiz bilgilere göre hocanın kendi ifadesiyle, &ld..
Belediye tandır yapsa şehrin dört bir yanına ihtiyaç sahiplerine verseydi, ne güzel olurdu değil mi. Aslında zaten şehrin birçok noktasında tandırlar var ve isteyen herkes bu tandırları kullanabiliyor. Hatta işi büyütenler de var. Koca bahçeli evleri kiralayı..
Gençlik spor merkezi her sene düzenlemiş olduğu gezilerle gençleri farklı farklı şehirlerde farklı farklı kültürleri tanıtmaya devam ediyor.Bence Batman Valiliğinin gençlere sağlamış olduğu en güzel imkanlardan bir tanesi de yapmış olduğu geziler. Gen&ccedi..
Dünyada yaşayan bütün canlılar rahat ve huzurlu yaşamak isterler.  Bunun için de, ellerinden geleni yaparlar.     Rahat yaşamak insanların en büyük özelliklerden biridir. Ama öyle durumlar da vardır ki, insanların bir kısmı bu şeki..
Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla.10 Mart 2021 Çarşamba gününü Perşembe'ye bağlayan gece Miraç gecesidir. Miraç Arapçada merdiven, yukarı yükselmek anlamlarına gelir. İslam'da Hz. Peygamber (s.a.v)’in göğe yükselerek Al..
Corona Virüs başta olmak üzere enfeksiyonların arttığı son günlerde bağışıklık sistemini güçlendirmenin önemi bir kez daha gündeme geldi.Peki, bağışıklık sistemini güçlendirici takviyeler nelerdir?Bağışıklık sistemini güçlendirmek ..
RSS
© 2021 - Batman Medya Gazetesi
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=