Lütfen bekleyin..

FLAŞ HABER

Yazarlar

Batman Petrolspor’da yeni yapılanma takıma pozitif bir enerji kattı diyebiliriz. BatmanPetrolspor’un kadrosu, bu sene şampiyon olayım kadrosu demezsek bile en azından PlayOff’u zorlayacak bir kadro. Bu sezon yeni teknik direktör ve yeni transferler. Ligin ilk maçınd..
Türkiye’de siyasi istikrar var mı var. AK Parti’nin 17 yıllık iktidarında akılları zorlayan gelişmeler ve değişimler oldu. Dünyada da aynı süreçlerde değişimler oldu. Türkiye’deki değişim ve gelişimi olması gereken ve sıradan normal göstermek ç..
Anlatırlardı bize daha düne kadar. Bir hafıza misali gibi odaklandı beynimizin ücra köşelerine. Berivan olabilmek, manasıyla kavrayabilmek, hissetmektir bazen. Bazen de anlayıştır. Berivan odur ki yaşadığı yerde anlam, yaşama izin vermez. Değer vereceksen eğer bir Berivan gibi. Ol o..
Gençler çevrimiçi olmak, kadınlar ise çamaşır makinası istiyorDezavantajlı göçebe gruplarla ilgili akademik çalışmalarımdan elde ettiğim sonuçları bu köşeden okuyucularım ile paylaşmaktayım. Geçen hafta Mersin’de düzenlen..
Batman Belediyesinde neler oluyor, neler bitiyor bazen anlamakta güçlük çekmiyor değiliz. Seçilmiş bir belediyenin hukuki süreçler öne sürülerek el çektirildikten sonra Belediye Başkan Vekilliğine Vali Hulusi Şahin’in getirilmesi..
21.yy iletişim teknolojisine aşina bir o kadar da meraklı olan insanoğlunun çabucak eskittiği ve unuttuğu ne çok şey var değil mi? An’lık yaşama labirenti gibi iletişim ağları. Öyle bir sarmalıyor ki kenetlemek değil her türlü bağı zayıflatmak üzerine kurulu...
Reklam panolarında bazı özel üniversitelerin reklamı var, yani paralı bir üniversitenin. Bir manken kadın yerleştirmişler ve sanki üniversiteyi yeni kazanmış görüntüsü vermişler ama kadının yaşı 30 belki de daha fazla. Keşke inandırıcı bir reklam kampanyası ya..
Gençlik spor merkezi her sene düzenlemiş olduğu gezilerle gençleri farklı farklı şehirlerde farklı farklı kültürleri tanıtmaya devam ediyor.Bence Batman Valiliğinin gençlere sağlamış olduğu en güzel imkanlardan bir tanesi de yapmış olduğu geziler. Gen&ccedi..
     Yüz yıllardan beri insanlar sürekli olarak bir yerden diğer bir yere göç etmiştirler. Kafası bozulan, canı sıkılan da göç etmiştir. Bulunduğu yerlerde hayat koşullarına ayak uyduramayanlar ya da yaşanamayacak şekilde gelişen iklim koşulları,..
Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla.Dua; Ümit ve huzurun kaynağı, insanın maddi ve manevi dertlerinin ve ıstıraplarının şifa hazinesidir. Allah katında insanın değer kazanmasını ve rahmet kapılarının açılmasını sağlayan bir ibadettir. Dua mahza/başlı başına bir ibadettir. "Ra..
Corona Virüs başta olmak üzere enfeksiyonların arttığı son günlerde bağışıklık sistemini güçlendirmenin önemi bir kez daha gündeme geldi.Peki, bağışıklık sistemini güçlendirici takviyeler nelerdir?Bağışıklık sistemini güçlendirmek ..
Duygu nedir?Duygu yaşama dair verdiğimiz içsel ve dışsal tepkilerdir. Belkide var olduğumuzu göstermek için istemliistemsiz uyarıcılarımızdır. Bedenin can bulduğunu gösteren uyarıcılardır.Peki bu duygular nelerdir?Öfke, Üzüntü, Korku, Sevgi, Ze..
RSS
© 2021 - Batman Medya Gazetesi
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=