Lütfen bekleyin..

FLAŞ HABER

Yazarlar

Koskoca 60 yıllık bir çınar Batman Petrolspor’un düştüğü durumdan memnun olanlara tek bir soru sormak istiyorum. Bu rezalet tablo sizi hiç mi hiç rahatsız etmiyor.Sezon başından beri yanlış giden birtakım durumlar oluştu ve bu durum karşısında sessiz ve ..
Türkiye’de siyasi istikrar var mı var. AK Parti’nin 17 yıllık iktidarında akılları zorlayan gelişmeler ve değişimler oldu. Dünyada da aynı süreçlerde değişimler oldu. Türkiye’deki değişim ve gelişimi olması gereken ve sıradan normal göstermek ç..
Anlatırlardı bize daha düne kadar. Bir hafıza misali gibi odaklandı beynimizin ücra köşelerine. Berivan olabilmek, manasıyla kavrayabilmek, hissetmektir bazen. Bazen de anlayıştır. Berivan odur ki yaşadığı yerde anlam, yaşama izin vermez. Değer vereceksen eğer bir Berivan gibi. Ol o..
Gençler çevrimiçi olmak, kadınlar ise çamaşır makinası istiyorDezavantajlı göçebe gruplarla ilgili akademik çalışmalarımdan elde ettiğim sonuçları bu köşeden okuyucularım ile paylaşmaktayım. Geçen hafta Mersin’de düzenlen..
Seneler nasılda geçiyor, hem de baş döndürürcesine. Gazetemizin yıldönümünü kutlayacağız. Batman Medya artık 18 yaşında… Gururla ve onurlu bir geçmişle 17 yılı bitirdik. Bizi biz yapan bizlerle ilk gün yola çıkanlar ve bu yolda bizl..
21.yy iletişim teknolojisine aşina bir o kadar da meraklı olan insanoğlunun çabucak eskittiği ve unuttuğu ne çok şey var değil mi? An’lık yaşama labirenti gibi iletişim ağları. Öyle bir sarmalıyor ki kenetlemek değil her türlü bağı zayıflatmak üzerine kurulu...
BATMAN EMLAK FİYATLARIBatman'ın en verimli tarım arazileri betonerme yapılara teslim ediliyor. Hani Havamania tarih oldu ya şimdi seyredin siz durumu. Hollanda'nın tarım arazisi ülkemin verimli topraklarıyla karşılaştırılamaz bile ama Hollanda tarım ihracatı yapıyor. Biz ise bu gü..
Gençlik spor merkezi her sene düzenlemiş olduğu gezilerle gençleri farklı farklı şehirlerde farklı farklı kültürleri tanıtmaya devam ediyor.Bence Batman Valiliğinin gençlere sağlamış olduğu en güzel imkanlardan bir tanesi de yapmış olduğu geziler. Gen&ccedi..
Dünyada yaşayan bütün canlılar rahat ve huzurlu yaşamak isterler.  Bunun için de, ellerinden geleni yaparlar.     Rahat yaşamak insanların en büyük özelliklerden biridir. Ama öyle durumlar da vardır ki, insanların bir kısmı bu şeki..
Rahman ve rahim olan Allah'ın adıyla.Gençlerin evlendirmesi hem Kuranı Kerim’de hem de resul -i Ekrem'in hadislerinde üzerinde durulan bir konudur. Kuranı Kerim’de cenabı Allah şöyle ferman ediyor: "İçinizden kendileriyle huzura kavuşacağınız eşler ..
Corona Virüs başta olmak üzere enfeksiyonların arttığı son günlerde bağışıklık sistemini güçlendirmenin önemi bir kez daha gündeme geldi.Peki, bağışıklık sistemini güçlendirici takviyeler nelerdir?Bağışıklık sistemini güçlendirmek ..
Duygu nedir?Duygu yaşama dair verdiğimiz içsel ve dışsal tepkilerdir. Belkide var olduğumuzu göstermek için istemliistemsiz uyarıcılarımızdır. Bedenin can bulduğunu gösteren uyarıcılardır.Peki bu duygular nelerdir?Öfke, Üzüntü, Korku, Sevgi, Ze..
RSS
© 2020 - Batman Medya Gazetesi
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=