Lütfen bekleyin..


Yazarlar

Yeni sezon için çalışmalarını sürdüren Batman Petrolspor, şu ana kadar hazırlık maçlarında istediği sonuçları alamadı.Yeni sezon hazırlıklarını Erzurum’da başlayan ve ardından son çalışmalarını Batman’da sürdüren Batman Petrolspo..
~~Türkiye 15 Temmuz’da darbe yapmaya kalkışan TSK içinde yuvalanan hainlere karşı müthiş bir mücadele verdi. FETÖ Terör Örgütü bu ülkeyi açık bir işgale maruz bırakmak için arkasına aldığı ABD ile beraber darbe hain bir girişimi..
Anlatırlardı bize daha düne kadar. Bir hafıza misali gibi odaklandı beynimizin ücra köşelerine. Berivan olabilmek, manasıyla kavrayabilmek, hissetmektir bazen. Bazen de anlayıştır. Berivan odur ki yaşadığı yerde anlam, yaşama izin vermez. Değer vereceksen eğer bir Berivan gibi. Ol o..
Gençler çevrimiçi olmak, kadınlar ise çamaşır makinası istiyorDezavantajlı göçebe gruplarla ilgili akademik çalışmalarımdan elde ettiğim sonuçları bu köşeden okuyucularım ile paylaşmaktayım. Geçen hafta Mersin’de düzenlen..
Ülke olarak zor günler geçiriyoruz. ABD tarafından uygulanan ekonomik savaş ekonomimizi sarstı ama millet iradesi sağlam bir duruş sergiledi. Gerek siyasi irade ve gerekse ekonomi yönetimi, küresel finans sisteminin en büyük aktörü olan ABD’nin sa..
21.yy iletişim teknolojisine aşina bir o kadar da meraklı olan insanoğlunun çabucak eskittiği ve unuttuğu ne çok şey var değil mi? An’lık yaşama labirenti gibi iletişim ağları. Öyle bir sarmalıyor ki kenetlemek değil her türlü bağı zayıflatmak üzerine kurulu...
Gençlik spor merkezi her sene düzenlemiş olduğu gezilerle gençleri farklı farklı şehirlerde farklı farklı kültürleri tanıtmaya devam ediyor.Bence Batman Valiliğinin gençlere sağlamış olduğu en güzel imkanlardan bir tanesi de yapmış olduğu geziler. Gen&ccedi..
Depresyon kalıtımsal, çevresel ya da hormonal bozuklar sonrasında gelişen duygu durumu bozukluğudur. Zaman zaman hepimiz kendimizi mutsuz, değersiz ve çaresiz hissederiz. Bu demek değildir ki depresyondayız. Kişinin kendisine depresyondayım diyebilmesi için bu duyguları en az 2 ..
Duygu nedir?Duygu yaşama dair verdiğimiz içsel ve dışsal tepkilerdir. Belkide var olduğumuzu göstermek için istemliistemsiz uyarıcılarımızdır. Bedenin can bulduğunu gösteren uyarıcılardır.Peki bu duygular nelerdir?Öfke, Üzüntü, Korku, Sevgi, Ze..
~~20 Kasım Tarihinde İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman SOYLU’nun himayelerinde; Siirt Hamsi Festivaline Katılmak üzere yola çıktık. Festival alanında akşama kadar devam eden yoğun bir hazırlık ve koşuşturma göze çarpıyordu. Çevre illerden gelen katılımc..
~~Batman yıllardır işsizliğin başkenti ünvanını elinde bulunduruyor.Ancak yıllardın işsizliğe kemse çare olmuyor, yada olamıyor.Siyasetçiler zaman zaman şu kadar yatırım yaptık diyorlar.Ama kimse çıkıp “şu kadar istihdam sağladık” demiyor.Bu kente okul l..
Raylarında çiçek açmıştır trenKalbi oyuk vedalarlaVedalar ki yağmurlarında NisanınIslaklığı düşünce kirpiklerimeKıymıklarda kesilir parmak uçlarımEskimiş plakta çalıyor susuşlarımKır saçlarında el ele iki kişiydikDolanarak ço..
RSS
© 2019 - Batman Medya Gazetesi
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=