Lütfen bekleyin..


Savaş ÖZALP / SERBEST VURUŞ…

MUSTAFA DEMİR TERCİHİ YERİNDE BİR KARARDIR

04 Ağustos 2017, 20:15 Okuma: 980


Türkiye Petrollerinin Batman TPAO Bölge Müdürlüğü için atadığı isim olan hemşehrimiz Mustafa Demir tercihi son derece yerinde bir karar olmuştur. Son günlerde TPAO bünyesinde bulunan amatör şubelerinin kapatılmak istenmesinden ötürü ortaya çıkan nahoş durum ve bu durum karşısında bozulan morallerden sonra 17 yıl aradan sonra TPAO Bölge Müdürlüğüne bir Batmanlının atanmış olmasını hepimiz için hem sevinç hem de gurur kaynağı olmuştur.
YÖNETİCİLİK VASFI VE TECRÜBESİ OLDUKÇA İYİ
Batman Petrolspor'un TPAO'nun bünyesinde bulunduğu dönemde yıllarca kulüp yöneticiliği görevini başarıyla yerine getiren ve ilgili kişilerle geliştirmiş olduğu iyi ilişkileriyle büyük bir takdir toplayan, kulüp içinde sevilen ve sayılan bir isim olmayı başarmış Mustafa Demir'in ayrıca TPAO bünyesinde bulunan Petrolspor Amatör Spor Şubelerinde salon sporlarından sorumluluğu görevini yürütmesi aşamasında kulüpte bulunan diğer yönetici ve antrenörlerle geliştirmiş olduğu başarılı çalışmalarının ardından Petrolspor'un elde ettiği başarıları da beraberinde getirdi.
BOZULAN MORALLERİ DÜZELTEN ATAMA KARARI!
Türkiye Petrolleri Genel Müdürlüğünün Batman TPAO bünyesinde bulunan spor şubelerini kapatmak istemesinin ardından acaba Türkiye Petrolleri Genel Müdürlüğü Batman TPAO'yu gözden mi çıkartıyor korkusu yaşanırken sürpriz bir karar ile Batmanlı hemşehrimiz olan Mustafa Demir'i Bölge Müdürlüğüne ataması deyim yerindeyse yüreklere su serpti.
BİZİM İÇİN SÜRPRİZ OLABİLİR AMA DEMİR AÇISINDAN DEĞİLDİR
Yaşanan olumsuz gelişmelerin ardından bizim için Mustafa Demir'in atanmış olması sürprizdi. Kuşkusuz Mustafa Demir cephesinde bunun  bir sürprizden ziyade bir hakediş olduğunu düşünmek zor olmasa gerek. Zira eğitim durumu başta olmak üzere her konuda kendisini geliştirmiş, TPAO'da çeşitli kademelerde edinmiş olduğu yöneticilik deyimleri ile elit bir birey olmayı başarmış Demir'in bu atamayı sonuna kadar hakettiğine kalben inananlardanım.
BATMANLILIK VE PETROLSPORLULUK BİLİNCİ YÜKSEK BİR İSİM
Mustafa Demir'in atanmış olması elbette bir çevreyi mutlu etmiştir. Son zamanlarda yaşanan sıkıntılı sürecin ardından böylesi bir atama adeta bir ümit ışığı olmuş durumda. Sporun içinden gelmiş ve yıllarca yöneticilik yapmış olan Demir'in başta amatör şubeler olmak üzere TPAO bünyesinde varlığını idame eden Batman Petrolspor futbol takımı için bir şans olarak görmek mümkün olacaktır. Kendisini yakından tanıyan biri olarak Batmanlılık bilinci ve Petrolsporluluğu tartışılamayacak boyutta olan Mustafa Demir'in gerekli hassasiyeti göstereceğine olan inancım tamdır.
TEŞEKKÜRLER TÜRKİYE PETROLLERİ
Başta bu kararın altında imzası bulunan Türkiye Petrolleri Genel Müdürlüğüne, gerek içeriden ve gerekse dışarıdan desteklerini esirgemeyen ve bu değerimizi sahiplenen herkese teşekkür ediyorum. Batman Medya Gazetesi ve 1960 Gurbetçi Petrolsporlular Taraftar Derneği olarak sayın Mustafa Demir'i tekrardan tebrik ediyor, çalışmalarında üstün başarılar diliyorum.
Selam ve sevgilerimle hoşçakalınız.
 

  • Bu haberi paylaşın:
UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Yazarın Diğer Yazıları
711 gün önce
RSS
© 2019 - Batman Medya Gazetesi
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=