Lütfen bekleyin..


Ahmet YILDIZ

Merhaba…

12 Şubat 2018, 19:08 Okuma: 1700

Merhaba değerli Batman Medya Gazetesi okurları.
Bundan böyle yerel basınımızın güzide kuruluşlarından Batman Medya Gazetesinin siz değerli okurları için gönüllülük esasına göre insan olabilmenin erdemi, vakarı ve adabına göre sosyal, kültürel, ahlaki insan odaklı ve temalı kısaca hayata dair güncel konular üzerinde yazı ve makalelerimi her türlü eleştiri ve yorumunuza açık bir şekilde beğeninize sunmanın mutluluğunu ve hazını yaşıyorum. Bu fırsatı bana sağlayan saygın ve değerli Batman Medya Gazetesi imtiyaz sahibi Ercan Arslan ve yetkililerine şükranlarımı sunuyorum.
Söz konusu yazı ve makalelerimde değineceğim konuların herhangi bir siyasi görüş içermeyeceğini ve bu amacı gütmeden, bilakis tamamen sosyal içerikli makale niteliğinde paylaşımlarda bulunacağımı belirtikten sonra hakkımda biraz naçizane bilginiz olsun diye kendimi tanıtmak istiyorum.
02.03.1967 yılında Batman Merkez Korık köyü doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Batman’da tamamladım. Eskişehir Anadolu Üniversitesi, İşletme Fakültesi, İşletme bölümü mezunuyum. Memuriyet hayatıma 1991 yılında Batman PTT Başmüdürlüğünde memur olarak başladım. Sırasıyla Muhasebe Şefi, Türk Telekomünikasyon A.Ş’de Muhasebe Müdürü ve Muhasebe departmanında Teftiş Kurulu Kontrolörü olarak görev yaptım. 9 Yıl Teftiş Kurulunda; Rutin Teftiş, Kar-Zarar Analizi, birçok İdari-Teknik, Disiplin ve Zimmet konuları kapsayan, İnceleme, Soruşturma görevlerinde bulundum. Görevim gereği birçok panel, seminer ve toplantılara katıldım.
Türk Telekomünikasyon A.Ş’nin özelleştirilmesi sonucunda uzman olarak Sosyal Güvenlik Kurumuna nakil oldum. Batman ve Artvin İl Müdürlüklerinde, Sosyal Güvenlik İl Müdür Yardımcısı olarak görev yaptım. Son olarak Siirt AFAD İl Müdürü olarak 20 ay başarıyla görev yaptıktan sonra araştırmacı kadrosuna çekildim ve halen anılan kurumda araştırmacı ünvanı ile görev yapmaktayım.
Köşe yazarı olarak bilgimi, deneyimi mi, hayata dair duygu ve düşüncelerimi, tecrübelerimi, hayatın içinden, aksayan ve eksikliklerini gördüğümüz ve hissettiğimiz konular üzerine tamamen reel, objektif bir perspektif ile tarafsız bir yazı ve makale amacı güttüğümü ifade etmek isterim.
Söz konusu yazılarımda herhangi bir topluluğu, kişi veya kuruluşu hedef almak yada rencide etmek gibi bir düşünce ve yanlışın içinde bulunmayacağımı ve siz değerli okurlarımın da seviyeli eleştiri, tenkit ve yorumlarına açık olacağımı belirterek en kalbi sevgi, saygı ve selamlarımı sunuyorum.
Kalın sağlıcakla.

  • Bu haberi paylaşın:
UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
RSS
© 2018 - Batman Medya Gazetesi
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=