Lütfen bekleyin..


Savaş ÖZALP / SERBEST VURUŞ…

TEŞEKKÜRLER LATİF GÖKDEMİR

08 Temmuz 2018, 18:54 Okuma: 730

2017-2018 Sezonunda kulübümüzde en iyi transfer olarak nitelendirdiğimiz ve müthiş insani ilişkileri herkes tarafından oldukça beğenildi. Yönetime girmeden önce de yıllarca ağabey-kardeş ve iyi birer dost olarak Petrolspor ağırlıklı muhabbetler ettiğimiz ve çoğu telefon görüşmelerinden oluşan görüşme trafiğinin arasına sıkıştırabildiğimiz bir kaç yüz yüze görüşmeye, bir çok konuyu sığdırıp tadına doyumsuz sohbetlerimiz olmuştur kendisiyle.
Batman Petrolspor yönetimine dahil olmasıyla birlikte bu kez, kardeş-ağabey ve dostluğumuzun başucuna yönetici ve Dernek Başkanı sıfatlarımız ile devam eden bir dostluk söz konusu oldu Latif ağabey ile. Petrolspor yönetiminde bulunduğu süre zarfında çok güzel işler yaptı aslında. Kulüp içerisinde bulunan Kulüp Başkanımız ve diğer yöneticilerimiz ile nasıl bir ilişki ve muhabbet içerisinde bulunduğuna dair pek de fikir sahibi olduğumuz söylenemezdi. Ne biz çok sorduk ne de kendisi anlatma gereğini duydu bunu. Ama dışarıdan bakıldığında uyumlu bir çalışma ortamının varlığını hissettiren Petrolspor yönetiminin yeni sezonda Latif Gökdemir'siz olarak yoluna devam etmesi taraftarlarca hem şaşkınlıkla karşılandı hem de üzüntüye neden oldu.
Nasıl olmasın ki? Batman başta olmak üzere ülkemizin dört bir yanında bulunan taraftarlarımız ile iyi ilişkiler geliştirmiş, İstanbul'daki taraftarlar olarak gitmiş olduğumuz maçlarımızda bizi karşılayıp uğurlamış. Maçlardan önce ve sonrasında bizleri arayarak herhangi bir isteğimizin olup olmadığını sormuş, küçüğümüzden büyüğümüze kadar kendisini arayan herkese telefonunu açmış, sosyal medya üzerinden kendisine  sorulan her soruya cevap vermiş, kendisi ile ilgili yapılan haber ve yorumları beğenmiş ve fikrini beyan etmiş, kulüp ile taraftar arasında deyim yerindeyse köprü görevini görmüş ve farklı taraftar gruplarını ayırt etmeden iyi ilişkiler içerisinde olmuş birisinin yeni dönemde olamayacağını düşünmek ve üzülmemek elde midir?
Kendisiyle yapmış olduğumuz görüşmelerde kulübümüzde hisse almak istediğini ve güçlü bir şekilde söz ve yetki sahibi olmak istediğini bir çok kez deklare etmiştir. Bunun tecelli etmemesi halinde olamayacağını ve bir taraftar olarak takımı destekleyeceğini ve mevcut ilişkilerini aynı ciddiyet ve samimiyet ile gerçekleştirmeye devam edeceğini ifade etmiştir. Çocukluğunda formasını giydiği Petrolspor gibi koca bir çınarda yöneticilik ve üstelik Asbaşkanlık görevini yürütmenin onuru bence her şeyin üstünde olmuştur. Petrolspor sevgisinin devam edeceği gibi, kendisini çok iyi tanıyan biri olarak ileri ki dönemlerde kısmet olması ve sorumluluk düşmesi halinde hiç çekinmeden ve düşünmeden elini taşın altına koyacağına adım gibi eminim.
Şahsım ve derneğimizin yönetim kurulu üyeleri ve tüm üyelerimiz adına, bizimle geliştirmiş olduğu iyi ilişkiler, göstermiş olduğu samimiyet ve içten yaklaşımından ötürü teşekkür ediyoruz. Yıllardır arzuladığımız fakat bir türlü ulaşamadığımız, yönetici profilini bizlere yansıttığı için kendisine teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşamında da sağlık ve başarı dolu nice yıllar dilerim.
Not: Petrolspor kulübüne dahil olduktan sonra değişmeyen iki adamdan biri olan bir dönem kulübümüzde yardımcı antrenör olarak görev almış olan M. Faris Ergün’e de ayrıca teşekkür ederim.

  • Bu haberi paylaşın:
UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Yazarın Diğer Yazıları
675 gün önce
RSS
© 2019 - Batman Medya Gazetesi
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=