Lütfen bekleyin..


Adnan AYAZ

EN KANLI DARBE GİRİŞİMİ

10 Eylül 2016, 19:17 Okuma: 1368

Türkiye tarihinin en vahşi darbe girişini yaşadık. Hangi darbede Meclis bombalanmış, hangi darbede halka hedef gözetmeksizin ateş edilmiş. Emniyet binası bombalanmış.
15 Temmuz darbesinde 250 vatandaş, polis, asker şehit olmuş. Nasıl bir intikam hırsıdır ki, yaralı Ömer Halisdemir’in vücuduna 30 kurşun sıkılmış.
Görüntüyü gördünüz, askerin biri Ömer Halisdemir’in nabzını kontrol ediyor, yaşadığı anlaşılınca orada rütbeli bir şerefsiz iki kurşun daha sıkıyor.
Ömer Halisdemir ki, darbeci Tuğgeneral Semih Terzi’nin alnına 2 kurşun sıkıyor. Helal olsun böyle vatan evlatlarına. O General Özel Kuvvetlere giremeden cehennemi boyladı.
Semih Terzi’yi herkes unutacak ama Ömer Halisdemir hiçbir zaman unutulmayacak.
Millet darbeye darbe yaptı ve Türkiye’de dış güçlerin FETÖ Terör örgütüyle beraber giriştikleri darbe girişimi milletçe durduruldu.
“Bu millet silah nedir bilmez, tank gördü mü” korkar diyen şerefsizlere korkmadığını gösterdi. Kadını, yaşlısı, delikanlısı, hatta çocuklarla darbe engellendi. Millet tarihe geçecek dersler verdi.
DARBE SONRASI ALGI OPERASYONLARI!
15 Temmuz darbe girişimi sonrası FETÖ Terör Örgütü yanlıları ve onlarla hareket edenler devlet kurumlarından ihraç edildi ve tutuklandı. Binlerce asker ordudan ihraç edildi.
Devlet kurumlarında bu alçak terör örgütü FETÖ’ye destek verenler ve bu örgütün üyesi olanlar kurumlardan atıldılar.
Bu gecikmiş bir hadisedir. Bu FETÖ Terör Örgütü 17 ve 24 Aralık’ta darbe girişiminde bulunmuşlardı. O gün devlet kurumları temizlenecekti. TSK’da ki FETÖ üyeleri ihraç edilecekti.
O günde algı operasyonu yaptılar ve mazlum rolüne soyundular. Şimdi yine aynısını yapıyorlar. FETÖ operasyonlarını akamete uğratmak isteyen FETÖ Terör örgütü üyeleri, FETÖ’cü olmayanları şikayet edip, devlet kurumlarından ihraç ettirmeye çalışıyorlar.
Tek amaçları: tekrar saklanmak ve en iyi bildikleri ihanet oyununu sürdürmek…
İşte tamda bu yüzden kimse oyuna gelmemeli. FETÖ Terör Örgütü mensubu destekçisi her kim varsa devlet kurumlarından atılmalı ama bu yapılırken çok hassas davranılmalı ve yanlışlıkla FETÖ’cü olmayanlar da mağdur edilmemeli.
Bu FETÖ Terör Örgütünü daha uzun yıllar tartışacağız, çünkü kökleri çok fazla derinde. Şuanda görünenler sadece dağın eteği, asıl dağa henüz girilmedi. O kadar derin bir yapılanma ki, bunların tamamen devletten kazınmaları uzun yıllar alabilir.
Ne olursa olsun kararlılıkla bu şerefsiz FETÖ Terör örgütüyle mücadele edilmeli.
 

  • Bu haberi paylaşın:
UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
RSS
© 2019 - Batman Medya Gazetesi
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=