Menü

Batman Medya Gazetesi

Geri Dön

Aydın Gök’ten seçim mitingine davet

29 Mayıs 2015, 00:21

Hür Dava Partisi Batman İl Teşkilatı, destekledikleri bağımsız aday Aydın Gök’ün Pazar günü yapılacak olan seçim mitingine tüm Batman halkını davet etti.

Hür Dava Partisi Batman İl Teşkilatı, 31 Mayıs Pazar günü yapılacak olan Aydın Gök’ün “Oyunu ver farkını göster” adlı seçim mitingine tüm Batman halkını davet etti. ‘Mecliste söyleyecek sözümüz var’ şiarıyla yola çıkan bağımsız aday Aydın Gök, Pazar günü seçim mitingi düzenliyor.
Hüda Par Batman İl Teşkilatı’ndan yapılan açıklamada, 2015 Milletvekili genel seçimlerine hazırlık çalışmalarını yoğun bir şekilde devam ettikleri belirtilerek, “Bu kapsamda 31 Mayıs Pazar günü saat: 17.00’te Farabim Hastanesi önünde yapılacak olan ve Genel Merkez düzeyinde katılımın olacağı mitingi çekleştireceğiz İnşaallah.  Seçim mitingimizin halkımızın iştirakiyle geniş katılımla inşallah gerçekleşeceğiz” denildi. Seçim mitingine tüm halk davet edilerek, “Başta değerli basınımız olmak üzere, tüm STK'lar ve temsilcileri, kanaat önderleri, muhterem âlimlerimiz, kadın-erkek, yaşlı-genç her kesimden halkımızı seçim mitingimize davet ediyor ve bekliyoruz” ifadelerini kullandı. Haber merkezi
 

Yorumlar (0) Yorum Ekle

© 2022 - Batman Medya Gazetesi

Normal Siteye Dön

,