Menü

Batman Medya Gazetesi

Geri Dön

ŞIRDANCI MEHMET’İN AÇILIŞINA ÜNLÜLER AKACAK

26 Mayıs 2022, 17:06

Fenomen şırdancı Mehmet Sur, Cumartesi günü saat 13.30’da Gültepe mahallesinde şubesini açıyor. Açılışa ünlü ilahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatip Hatipoğlu ve ünlü sunucusu Zahide Yetiş de katılacak.


AÇILIŞA TÜM BATMANLILARI DAVET ETTİ…
Yurt içi ve yurt dışında açtığı şubelerle son dönemlerin popüler ismi, fenomen şırdancı Mehmet, Batman’da şubesini açmaya hazırlanıyor. Gazetemizi ziyaretinde Batman Basın Konseyi Başkanı Ercan Arslan’la bir araya gelen Diyarbakırlı fenomen Mehmet Sur, Cumartesi günü saat 13.30’da Batman Gültepe kavşağı, Divanev mobilya mağazası yanında açılacak işyerlerine tüm Batmanlıları beklediğini söyledi. İlk yurt dışı şubesini Duabi’de açan şırdancı Mehmet, Kuveyt ve Bağdat’ta şube açılması konusunda sözleşme imzaladıklarını kaydetti. Ünlü fenomen, “Doğudaki ilk şubemizi Batman’da açıyoruz. İstanbul’da 8 şubemiz mevcut, Bursa şubemizi de açmaya hazırlanıyoruz. Türkiye genelinde 10 şubemizin yanı sıra 3 şubemiz de yurt dışında var. Amacım Türkiye’nin tüm şehirlerinde şube açmak. Benim için sadece Doğu değil, Karadeniz’de, Tekirdağ’da çok önemli. Tabii biz Güneydoğu topraklarında büyümüşüz, biz burayı çok seviyoruz, memleketimizdir” dedi.
“BAŞARIYI 3 KELİME BELİRLİYOR”
Hedefinin para değil, güzel bir kariyer ve isim olduğunu kaydeden ünlü fenomen Mehmet Sur, “O yüzden de işimi çok sağlam yapıyorum. Kendine değer verilmesini istiyorsanız, öncelikle kendinize değer vermelisiniz. Ondan sonra zaten insanlar size değer verecektir. Başarının gelmesinde benim için 3 kelime çok önemli. Birincisi vicdanlı olmak, ikincisi dürüst olmak ve üçüncüsü de çok azimli olmaktır. Dürüst ve vicdanlısın ama azimli değilsen hiçbir şeye yaramaz” dedi.
“DÜNYANIN 12. LEZZET ADAMI SEÇİLDİM”
Daha öncesinde dünyanın 12. lezzet adamı seçildiğini kaydeden Sur, “seçilmemin sebebi de onlara bumbar ve şırdan yedirmişim. Bu Nice Times dergisinde yayınlanmıştı. Ayrıca Antony Gordon benim yanıma gelmişti. İstanbul Gezisi konulu çekimde bize de yer vermişti. Bu belgesel American Discovery kanalında yayınlandı. Ondan sonra haber kanalları ve sayfalarında yer aldı” dedi.
“HASANKEYF BENİM İÇİN ANNE VE BABA OCAĞI”
Batman’ın kadim kenti Hasankeyf ilçesinde düzenlenen Hasankeyf 1. Uluslararası Gastronomi ve Turizm Festivaline de katılan Sur, ilk defa ziyaret ettiği Hasankeyf’in adeta cennet olduğunu kaydetti. Hasankeyf’e hayran kaldığını söyleyen ünlü şırdancı, “Hasankeyf benim için anne ve baba ocağı. Oraya hayatım boyunca ilk defa ziyaret ettim ama tabii ki duymuştum. Hasankeyf muhteşem bir yer ve adeta bir cennettir. Hasankeyf, yapılacak projelerle bir Dubai gibi yapabilirsiniz. Biz de iş adamı olarak üzerimize düşeni seve seve yaparız” dedi.

Yorumlar (0) Yorum Ekle

© 2022 - Batman Medya Gazetesi

Normal Siteye Dön

,