Lütfen bekleyin..


Yazarlar

Birkaç ay sonra nihayet 3. etap çalışmasının silüeti  büyük çapta netleşti. Hafif dokunuşlarla fotoğraf daha da net ortaya çıkmaya başladı. Aylardır gösterilen emekle beraber alt ve üst yapı çalışmaları gayretlerle bitme aşamasına geld..
3.Lig 1. Grup'ta PLAY-OFF mücadelesi veren temsilcimiz Batman Petrolspor'un son haftalardaki başarısızlığı bazı kesimlerde şok etkisi yaratırken, özellikle her bir kaç başarılı sonuçtan sonra ortaya çıkan O SENE BU SENE'cilerin şaşkınlıkları ise adeta alışm..
Zafer diye anlatılan bir anlaşma ve şuana kadar kandırılan bir millet, evet binlerce şehit verdik bu topraklar uğruna ama gelin görün ki cephede kazandığımızı masalarda nasılda fazlasıyla veriyorduk... 20.09.2012 / 00:00Amaç sadece Osmanlıyı yıkmak değildi amaç bir halkın..
Aslında daha önceleri tekstil deyince en çok korkulan riskli  sektörlerin başında geliyordu.Ancak son yıllarda tekstil sektörü gerek istihdam, gerekse üretim ve pazar imkanları açısından Türkiye’nin batısında olduğu gibi artık Batmanımızında e..
Batman’da kitap fuarı düzenleniyor. Duyduk duymadık demeyin! Bu aralar Batmanla ilgili beni en çok sevindiren haber bu. Tabi ki de bu kadar sevinmemin tek sebebi kitap okumayı çok seviyor olmam değil memleketimi de sevmem ve şehir için iyi bir şeyler yapılıyor olması...
Yağmurun her bir damlasına karşın bir adım atıyordum buharlanan asfaltın üstüne. Derin bir sükutta, inceden inceye ruha işlenen yağmurun tadında. Az uz yürünen yolda yol üstü gördüğüm ilk cafeye attım kendimi. Bir çay molasına tabii tuttum bed..
12 Eylül günü Kurban bayramını kutlayacağız.Ülkemiz ne kadar kaos ve darbe girişimini atlattıysa da artık önümüze bakmamız gerekiyor. Geçmişle yaşayamayız. Geleceğe umutla bakmak için çalışmalıyız, üretmeliyiz.Bölgeyle ilgili en g..
Yıllardır bir özlem olan o senenin bu sene olmasını umutla beklediği şampiyonluk bence bu kadro ile çok çok zor gibi gözüküyor..Batman petrolspor rakip Bodrumspor karşısında oyunsal ve taktiksel olarak ne oynadığını bir türlü çözemedim.Saha i..
 -Ji bo avabûna şexsîyetên malxerab diyarîyek-Kurd e, ji Qamîşloyê ye, ji Mala Ḥaco ye!..Gotin “Seyda, hinek ji Mala Ḥaco xeber şandine, gotine em dixwazin îşev werin çayeka Seydayî vexwin! Min got “Li k..
RSS
© 2018 - Batman Medya Gazetesi
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=