Lütfen bekleyin..


Yazarlar

Geçen gün bir seçim propaganda arabası yolda geçiyordu.Müziğin sesini sonuna kadar açmıştı.Bir çocuk kulağını kapatmış bağırıyordu: “Bes eeee!” Yani “Yeteeer!”Anlaşılan, gürültü artık çocuğun bile ..
Batman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, vatandaşlara en iyi tedavi imkânlarını sunmak için hizmet vermeye devam ediyor. Hastane Başhekimi Dr. Mahsun Ekinci’nin başarılı yönetimi, özverili ekibi, başarılı doktorları ve personelleriyle Batmanlıların takdirini toplamaya devam e..
Geçtiğimiz günlerde Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Spor Toto 2. Lig ve 3. Lig takımlarından oluşan toplam 90 kulübün Başkanlarıyla yapılan toplantı da kulüplerin içinde bulunmuş olduğ..
~~Okumak, insan beynini besleyen en etkili faaliyettir. İnsan, okudukça öğrenir, öğrendikçe düşünmeye başlar ve düşündükçe ufku açılır.Bazı insanlar, yaratılışları gereği farklıdır ve bu farklılıklarını da okuyarak, kâinat ve t..
Zafer diye anlatılan bir anlaşma ve şuana kadar kandırılan bir millet, evet binlerce şehit verdik bu topraklar uğruna ama gelin görün ki cephede kazandığımızı masalarda nasılda fazlasıyla veriyorduk... 20.09.2012 / 00:00Amaç sadece Osmanlıyı yıkmak değildi amaç bir halkın..
Batman’da kitap fuarı düzenleniyor. Duyduk duymadık demeyin! Bu aralar Batmanla ilgili beni en çok sevindiren haber bu. Tabi ki de bu kadar sevinmemin tek sebebi kitap okumayı çok seviyor olmam değil memleketimi de sevmem ve şehir için iyi bir şeyler yapılıyor olması...
Yağmurun her bir damlasına karşın bir adım atıyordum buharlanan asfaltın üstüne. Derin bir sükutta, inceden inceye ruha işlenen yağmurun tadında. Az uz yürünen yolda yol üstü gördüğüm ilk cafeye attım kendimi. Bir çay molasına tabii tuttum bed..
12 Eylül günü Kurban bayramını kutlayacağız.Ülkemiz ne kadar kaos ve darbe girişimini atlattıysa da artık önümüze bakmamız gerekiyor. Geçmişle yaşayamayız. Geleceğe umutla bakmak için çalışmalıyız, üretmeliyiz.Bölgeyle ilgili en g..
"Petrol'e akil insanlar şart"Petrolspor'un içinde bulunduğu durumun özetini çıkarmaktan çok, bu takımın geleceği için ne gibi çalışmaların yapılması gerekir, onu  düşünmekteyim.Bu konuda geniş katılımlı bir konsorsiyum yapılı..
 -Ji bo avabûna şexsîyetên malxerab diyarîyek-Kurd e, ji Qamîşloyê ye, ji Mala Ḥaco ye!..Gotin “Seyda, hinek ji Mala Ḥaco xeber şandine, gotine em dixwazin îşev werin çayeka Seydayî vexwin! Min got “Li k..
RSS
© 2019 - Batman Medya Gazetesi
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=