Lütfen bekleyin..


Yazarlar

Batman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, vatandaşlara en iyi tedavi imkânlarını sunmak için hizmet vermeye devam ediyor. Hastane Başhekimi Dr. Mahsun Ekinci’nin başarılı yönetimi, özverili ekibi, başarılı doktorları ve personelleriyle Batmanlıların takdirini toplamaya devam e..
Başkan Ekrem Konaç'ın kulübün içerisinde bulunmuş olduğu ekonomik kriz, ve saha içi başarısızlıklarının ardından, kendisini istifaya davet eden taraftarların bu talebine, Yarasalar Taraftar Derneği Başkanı Çağdaş Ozan Büyükkaya’ya bizzat kend..
Hayatın güzelliği ve anlamı doğanın içindeki küçük ayrıntılarda gizlidir çoğu zaman. Yaşam ve tutkunun göstergesi olan bu küçük ayrıntıları görebildiğiniz kadar hayattan tat alırsınız.Dar bir vadiden yüzünüzü ok..
Zafer diye anlatılan bir anlaşma ve şuana kadar kandırılan bir millet, evet binlerce şehit verdik bu topraklar uğruna ama gelin görün ki cephede kazandığımızı masalarda nasılda fazlasıyla veriyorduk... 20.09.2012 / 00:00Amaç sadece Osmanlıyı yıkmak değildi amaç bir halkın..
Batman’da kitap fuarı düzenleniyor. Duyduk duymadık demeyin! Bu aralar Batmanla ilgili beni en çok sevindiren haber bu. Tabi ki de bu kadar sevinmemin tek sebebi kitap okumayı çok seviyor olmam değil memleketimi de sevmem ve şehir için iyi bir şeyler yapılıyor olması...
Yağmurun her bir damlasına karşın bir adım atıyordum buharlanan asfaltın üstüne. Derin bir sükutta, inceden inceye ruha işlenen yağmurun tadında. Az uz yürünen yolda yol üstü gördüğüm ilk cafeye attım kendimi. Bir çay molasına tabii tuttum bed..
12 Eylül günü Kurban bayramını kutlayacağız.Ülkemiz ne kadar kaos ve darbe girişimini atlattıysa da artık önümüze bakmamız gerekiyor. Geçmişle yaşayamayız. Geleceğe umutla bakmak için çalışmalıyız, üretmeliyiz.Bölgeyle ilgili en g..
"Petrol'e akil insanlar şart"Petrolspor'un içinde bulunduğu durumun özetini çıkarmaktan çok, bu takımın geleceği için ne gibi çalışmaların yapılması gerekir, onu  düşünmekteyim.Bu konuda geniş katılımlı bir konsorsiyum yapılı..
 -Ji bo avabûna şexsîyetên malxerab diyarîyek-Kurd e, ji Qamîşloyê ye, ji Mala Ḥaco ye!..Gotin “Seyda, hinek ji Mala Ḥaco xeber şandine, gotine em dixwazin îşev werin çayeka Seydayî vexwin! Min got “Li k..
RSS
© 2018 - Batman Medya Gazetesi
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=