“Güncel ve kaliteli oyunların adresiyiz”

“Güncel ve kaliteli oyunların adresiyiz”
Yayınlama: 31.10.2022 15:03:07
355
A+
A-

Batman’da gençlerin futbol, basketbol, yarışma vs. birçok oyun konsollarıyla boş zamanlarını geçirip kafa dinleyebilecekleri mekanlardan biri olan Kararer Playstation, güncel ve kaliteli oyunların adresi olmaya devam ediyor.

“OYUNLARIMIZ GÜNCEL, MAKİNALARIMIZ ÜST SEVİYE”

Son teknolojik teçhizatlarla donattıkları ortamda gençlere hizmet sunduklarını kaydeden Karaer Playstation işletme sahibi Ramazan Karaer, “Bizde gençlerimizin kaliteli bir bilgisayar ve oyun ortamına dahil olabilmesi amacıyla sürekli güncellenen, son sürüm oyunlar mevcuttur. Kısacası yerimiz, gençlerin güvenle ve rahatça takılabilecekleri güzel bir mekan” dedi.

“YARIŞMA DÜZENLEMEK İSTİYORUZ”

Raman mahallesi Komando Caddesi Aksoy Mobilya yanında faaliyet gösteren oyun durağının genç işletmecisi Karaer, “Türkiye’de bu tür oyunların merkezi İstanbul. Bölge itibariyle de Diyarbakır bizden daha ileride. Bizi oyun konsollarını daha da geliştirerek neticesinde bir yarışma düzenlemek istiyoruz. Bu, online olarak planlamak istediğimiz bir yarışma fikri. Bunu en kısa zamanda hayata geçirmek istiyoruz” diye konuştu. Haber- Recep Akın

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.