Karateciler sarı kuşak aldı

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün ve aynı zamanda Milli Takım Karate olan Antrenörü Sinan Gündüz’ün karate sporcularına yönelik verdiği eğitimlerin ardından kuşak sınavları yapıldı.

Karateciler sarı kuşak aldı
Yayınlama: 06.11.2022 13:26:54
61
A+
A-

Batman’da yapılan 3. dönem sarı kuşak sınavını başarıyla geçen 140 minik, yıldız ve ümit kategorilerindeki sporculara sertifika ve madalyaları Gençlik ve Spor Şube Müdürü Burak Eren ile Spor Şefi Gökhan Arslan tarafından verildi. Çok amaçlı spor salonunda yapılan sarı kuşak sınavına sporcuların velileri de büyük ilgi gösterdi.

“BATMAN KARATE MERKEZİ OLACAK”

Bu yıl karate branşında büyük bir atağa geçtiklerini belirten Gençlik Spor ve Milli Takım Karate Antrenörü Sinan Gündüz; “Batman Allah’ın izniyle karate sporunun bölgedeki merkezi olacak. 3. dönem sarı kuşak sınavımızı büyük bir başarıyla tamamladık. Minik, yıldız ve ümit kategorilerinde toplam 140 sporcumuz sarı kuşak aldı. Bu sporcularımız daha önce ilk kuşak alan beyaz kuşağı da almıştı. Sporu her kategoriye yaymak ve geliştirmek için elimizden geleni yapacağız. Başarılı olan bütün sporcularımızı ve onları bu spora teşvik eden bütün velilerimize teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.