İhraç fazlası kot pantolonlara yoğun ilgi

Batman’da ihracat fazlası kaliteli kot pantolon satışı yapan Nuri Ekinci, daha önce kahvehane olarak işlettikleri dükkanın pandemi nedeniyle işlerinin bozulmasından sonra giyim yerine çevirdiğini belirtti.

İhraç fazlası kot pantolonlara yoğun ilgi
Yayınlama: 05.12.2022 16:46:27
341
A+
A-

Kot pantolonlarının ihracat fazlası ve oldukça kaliteli ürünler olduğunu kaydeden Ekinci, “Burada daha önce çay satıyordum ama pandemi süreciyle işlerimiz bozulunca kot pantolon satış noktasına çevirdik.  Ürünlerimiz İstanbul’dan geliyor. Kot pantolonlarımız defolu ama gerçekten çok kalitelidirler. Çünkü hepsi ihracat fazlası ürünlerden oluşuyor” dedi.

“KOTLARIMIZIN FİYATI 90 TL’DİR”

Bütün kotlarının adet fiyatı sabit ve 90 TL olduğunu kaydeden 53 yaşındaki Ekinci, “Yerimiz Çarşı Mahallesi Seyran Caddesinde, Midyat Garajına yakındır. Ucuzluk yeri olduğundan millet yoğun ilgi gösteriyor ve çok şükür yevmiyemiz de çıkıyor. Bugün piyasa şartlarında 400 TL olan kaliteli pantolonu sadece 90 TL’ye satmaktayız” dedi.

“NURİ AĞABEY ÖNEMLİ HİZMETTE BULUNUYOR”

Kot pantolonu almaya gelen müşterilerden Murat Erten, “Nuri ağabey bu ekonomik şartlarda halka çok önemli bir hizmet sunuyor. Pantolonları çok kaliteli ve aynı zamanda ucuzdur. Tüm halkımıza tavsiye ederim. Ondan pantolon alanlar çok memnun kalıyor ve kendisine dua ediyor. Mağazalarda 400-500 TL olan ürünü burada 90 TL’ye satıyor. Zaten sevip saydığımız bir arkadaşımızdır. Daha öncesinde çaycılık yaparken onun mekanında çay içip sohbet ederdik. Ben de buradan 3-4 pantolon aldım ve çok memnunum” dedi.

“MACARİSTAN’DAN GELDİM”

Ekinci’nin mahalle arkadaşı olduğunu kaydeden Veysi Soyvural ise, “Nuri Ekinci benim mahalleden arkadaşım iyi bir dostumdur. Daha öne kahvehane işletiyordu. Şimdiyse kot pantolon satıyor. Ben de pantolon almak için geldim. Fiyatları gerçekten çok uygun. Diğer dükkanlarda 700-800 TL olan bir pantolonu burada 90 TL’ye alabiliyorsunuz. Ben Batmanlıyım ama Macaristan’da kalıyorum. Arkadaşımı ziyaret ederken hem hal hatırını sordum hem de birkaç pantolon aldım” diye konuştu. Haber-Recep Akın

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 5 Yorum
 1. Leyla dedi ki:

  Sen gerçekten bir efsanesin kral insan #veyseldgn

  1. Aleyna dedi ki:

   Arkadaşlar size bir anımı anlatmak istiyorum normalde dizi setlerinde biz yardımcı oyuncuların başrol ve karakterlerle resim çekmesi yasaktır ajans tarafında böyle bir engel önümüzde var ben Veysel beyi arka sokaklar dizi setinde makyaj karavanından çıkarken gördüm herhangi bir ekip başı da yoktu zaten ve kendisine bir resim çekebilir miyiz diye bir teklifte bulundum ısrara bile gerek kalmadan hemen kabul etti gerçekten çok delikanlı biri kimi başrol ve karakter oyuncular çok egolu oluyo

 2. Efecan dedi ki:

  Daha iyi yerlerde görürüz inşallah seni Allah utandırmasın

 3. Sedat dedi ki:

  Başarıların devamını diliyoruz bizleri unutma

 4. Ceyda dedi ki:

  Arkadaşıyım diye övmüyorum ama pırlanta gibi bir insan