Kocaeli’nde rüzgar gibi estiler

Türkiye Oryantiring Federasyonunun Kocaeli ilinde 2-4 Aralık 2022 tarihleri arasında düzenlediği 1. kademe yarışmasında Batman rüzgârı esti.

Kocaeli’nde rüzgar gibi estiler
Yayınlama: 06.12.2022 15:05:38
45
A+
A-

Türkiye Oryantiring şampiyonası 1. kademe yarışmasına Batman GSM il karması sporcularından K16 – B kategorisinde Arjin Gezgin birinci gün orta mesafe yarışmasında kürsüye 1. olarak çıkmayı başardı. K18-B Kategorisinde Saliha Polat ikinci ve üçüncü gün uzun mesafe yarışmasında 3. oldu. Yine 3. gün Sprint Yarışmasında Arjin Gezgin tekrar birincilik derecesine farklı kategoride üçüncülük derecesini de ekledi.

PUAN SIRALAMASINDA TÜRKİYE İKİNCİSİ OLDULAR

Puan Sıralamasında Batman GSM İl Karması K16-B Kategorisinde Türkiye 2.si oldu. Batman İl Karmasının büyük bir başarı ile Türkiye ikincisi olduğunu belirten Oryantiring Antrenörü Recep Evcil; “Aldığımız başarıyı bütün Batman halkına ve oryantiring sporuna gönül veren sporcularımıza armağan ediyoruz. Yarışmaya katılmamızda maddi ve manevi olarak her zaman yanımızda olan Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Mehmet Şafi Özperk’e, Spor Şube Müdürümüz Burak Eren’e, sporcularımıza, öğretmenlerimize, idarecilerimize ve velilerimize teşekkür ediyorum. Hedefimiz önümüzdeki yarışmalarda Türkiye şampiyonluğunu ilimize kazandırmaktır. Bunun içinde daha çok çalışacağız.” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.