“Ne olur yavrumu kurtarın”

SMA hastası Batmanlı bebek Umut Ayaz Demir’in tedavi edilerek kurtarılması için 1 yıldır sürdürülen kampanya bileşenleri bebeğin yaşama tutunması için sesi olmaya devam ediyor.

“Ne olur yavrumu kurtarın”
Yayınlama: 08.12.2022 15:53:34
304
A+
A-

“ SESİMİZİ NE YAZIK Kİ DUYULMADI”

SMA hastası Umut Ayaz’ın annesi Rabia Demir, yaklaşık 1 yıldır bebeği Umut için kampanya başlattıklarını ama aradan geçen zamana rağmen bebeğin sesini duyuramamanın üzüntüsünü yaşadıklarını belirtti. Batmanlıların bu konuda vefalı olduğunu ve yapılan yardım kampanyalarına destek vererek 3 SMA hastası bebeğe tedavi imkanı sağlayarak yaşama tutunmalarına ön ayak olduklarını hatırlatan Rabia anne , “Umut’un sağlığına kavuşması için yaklaşık 1 yıldır kampanya sürdürüyoruz ama bebeğimizin sesi ne yazık ki duyulmadı. 7’den 7O’e herkesin desteğine ihtiyacı olan bebeğin tedavisine gitmesi için herkesin elini taşın altına koyması gerekir” dedi.

“SÜREMİZ ÇOK DARALDI”

Bahçelievler Mahallesi 1606 sokak No: 20/19 Migros arkasındaki küçük bir evde ikamet Umut Ayaz bebeğin annesi Rabia, “Umut Ayaz Demir bebeğimiz 15 aylık ve babası inşaat işçisidir. Başka çalışan yok. 1+1 Küçük bir evde oturmaktayız. Bebeğimizin tedavisi için çok yüksek meblağlar isteniyor. Maddi imkanlarımız el vermiyor. Başta siz değerli basın ve medya mensupları, lütfen yavrumun sesine nefes olun, sesini duyurun. Batmanlı kardeşlerimiz vefalıdır. Daha önce SMA hastası 3 bebeğimizi tedaviye gönderdiniz. Ne olursunuz yavrumu da kurtarın. Bir anne olarak sesimi duyun. Yavrum kollarımın arasından kayıp gidiyor. Süremiz çok daraldı” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. Nurgül dedi ki:

    Lütfen umuta destek olalım sesi duyulmayan bir bebek yolu çok uzun zamanı kalmadı Görmezden gelmeyin lütfen

  2. Selma dedi ki:

    Sma ulkemizin kanayan yarasi. Ama bebegin sesinin once kendi sehrinde duyulmasi cok onemli. Daha batman duymamisken tum turkiyeden destegi nasil bekleriz.