Özdemir’den Çevre Gönüllülerine ziyaret

Ak Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, beraberindeki Gercüş Belediye Başkanı Gündüz Günaydın ve Hasankeyf Belediye Başkanı Abdulvahap Kusen ile kurucu üyeliğini yaptığı Batman Çevre Gönüllüleri Derneği’ni ziyaret etti.

Özdemir’den Çevre Gönüllülerine ziyaret
Yayınlama: 26.12.2022 12:04:04
163
A+
A-

Milletvekili Özdemir, Batman Çevre Gönüllüleri Derneği Başkanı Hasan Argunağa ve bazı yönetim kurulu üyeleriyle bir süre sohbet etti. Batman’ın çevre sorunları konusunda Milletvekili Özdemir ve beraberindeki heyete bilgi veren Hasan Argunağa, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

“ÇÖZÜM ÖNERİLERİNİ SUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Dernek Başkanı Argunağa, kentin çözüm bekleyen önemli çevre sorunları hakkında etraflıca bilgi verirken, “Kentimizin çözüm bekleyen sorunlarının çözümü için hakkı savunmaya ve gayret göstermeye, bunun için çözüm önerileri sunmaya inşallah devam edeceğiz. Kamu kurum ve kuruluşlar ile il yöneticilerinin istişarelerde bulunmalarını istiyoruz. Diyalog halinde olursak birçok sorunun çözümü daha kolaylaşır” dedi. İluh Deresi ıslah çalışmaları, Batman atık sularının kimyasal ve biyolojik arıtması, Sason ve tüm ilçe ile belde çöplerinin Raman Dağındaki geri dönüşüm tesisine getirilerek bertarafı, kentteki parkların güvenliği ve yeşilliği, Atatürk Parkının yeşil alan olması çalışmaları, yeni OSB ile mevcut OSB’nin durumu ve gündemdeki pek çok çevre sorunları üzerine istişarelerde bulunuldu.

“DERNEĞİN DESTEKÇİSİYİM”

Gönüllülük temelinde toplum yararına çalışmalarda bulunanların erdemli insanlar olduğunu belirten Milletvekili Özdemir, “Batman Çevre Gönüllüleri Derneği’nin kurucu üyelerinden biri olduğum için mutluyum. 2001 yılından beri gönüllülük temelinde bu kentin sorunlarının çözümü için çaba gösteren Batman Çevre Gönüllüleri Derneği’nin halen aktif üyesi ve destekçisiyim. Bize ulaştırılan sorunlara hiçbir zaman duyarsız kalmadık, hep dönüşler yaparak imkanlarımız ölçüsünde çözüm için gayret gösterdik, inşallah Batmanımızın gelişmesi için bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.