VIP C9’dan motivasyon semineri

İlimizde faaliyette bulunan VIP C9 Kurs merkezi öğrencilerine yönelik Batman Barosu Konferans salonunda Motivasyon ve Başarının Sırrı konulu seminer düzenledi. Konuşmacı olarak Uzman Eğitimci Cuma Dişikırık’ın sunduğu seminere öğrencilerin yoğun ilgisi ile gerçekleşti.

VIP C9’dan motivasyon semineri
Yayınlama: 21.12.2022 15:42:56
151
A+
A-

 

Başarı yolunda hiçbir şeyin emek harcamadan elde edilmesinin mümkün olmadığını ifade edip gençlere şu tavsiyelerde bulunan Cuma Dişikırık; Tek hedeflerinin başarı olması gerektiğini; İnançla, disiplinli olmak şartıyla çok çalışarak başarıyı yakalamanın mümkün olduğunu ifade etti.

Başarıyı yakalamanın büyük bir özveri ve fedakârlık istediğini ifade eden Cuma Dişikırık aynı zamanda gereksiz cep telefonu kullanımının başarıyı engelleyen çok önemli bir faktör olduğuna özellikle dikkat çekti. Gençlerin hayatlarının kıymetini bilip kendilerine güzel bir gelecek hazırlamak için her zaman inançla ve azimle ders çalışıp öğretmenlerini çok iyi dinleyip sorumluluklarını yerine getirmelerinin çok önemli olduğunu hatırlattı. Seminer öğrenciler ile günün anısına hatıra fotoğrafı çektirip tamamlandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.