“Ekonomide güzel sonuçlar elde edeceğiz”

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Batman şubesi değerlendirme ve planlama toplantısı gerçekleştirdi.

“Ekonomide güzel sonuçlar elde edeceğiz”
Yayınlama: 15.01.2023 16:37:15
221
A+
A-

Üye tanışma programıyla başlayan toplantıda 2022 yılının değerlendirilmesi ve 2023 yılının planlanması, iş geliştirme, ticaret ve ihracatın artırılmasına yönelik fikir alışverişleri yapıldı. Ticari ilişkileri geliştirecek çalışmaların ele alındığı toplantı üyelerin fikir alışverişleriyle devam etti.

“TOPLUMA KATMA DEĞER SAĞLIYORUZ”

ASKON Batman Şube Başkanı Mehmet Selman Nasıroğlu yoğun katılımdan dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, “Tamamladığımız yılda elde ettiğimiz kazanımları korumakla birlikte, ASKON olarak ‘Haklı zenginlik’ ilkesiyle çalışarak daha nitelikli çalışmalar yapmak suretiyle ilimizin ticaretini daha da geliştirebilmeyi, yeni iş birliktelikleri oluşturarak sektörel gelişimi sağlamayı ve istihdamın gelişmesine katkı sunmayı  hedefledik, hedefliyoruz. Üreten ve ekonomiye yön veren iş insanları olarak bizler, bilgi birikimlerimizi topluma katma değer sağlamak adına kullanıyoruz. Planlamamızı yaptık, şehrimiz ve ülke ekonomimiz adına güzel sonuçlar elde edeceğimize inanıyoruz” diye konuştu.

YENİ ÜYELERE ROZET TAKILDI…

ASKON olarak üyelerinin ticari rekabette daha saygın ve güçlü, pazarlarda ise daha etkin ve verimli olmaları yönünde gelişmeleri için kendilerine destek vermek ve onlara rehberlik etmeye çalıştıklarını belirten Başkan Nasıroğlu, “Planlayacağımız eğitim, bilgilendirme, tecrübe aktarım programları, yapmayı düşündüğümüz il dışı ve yurt dışı iş geliştirme gezilerimiz üyelerimizin ve şehrimizin ticaretine katkı sağlayacak olan programlarımız 2023 yılında da tüm hızıyla devam edecek” dedi. Toplantı, plaket takdimi, ASKON’a katılan yeni üyeler için rozet takma etkinliği ve toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.