MEDYA’YA 21. YIL ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Batman basını arasında saygın bir yer edinen Batman Medya gazetesi 20. yayın hayatını 3954. sayısıyla geride bırakarak 21. yayın yılına başladı. Yeni yayın dönemi nedeniyle gazetemizi ziyaret eden konuklar, Medya gazetesinin yeni yayın döneminde başarı temennisinde bulundu.

MEDYA’YA 21. YIL ZİYARETLERİ SÜRÜYOR
Yayınlama: 23.01.2023 16:14:50
95
A+
A-

AKBAŞ’TAN KUTLAMA ZİYARETİ

İl Genel Meclis Başkanı ve Petrolspor Kulüp Başkanı Abdulvahap Akbaş, 21. yıldönümü münasebetiyle gazetemizi ziyaret edip ‘hayırlı olsun’ dileğinde bulundu. Gazetemizin 21. yıldönümünü kutlayan Akbaş, gazetemiz imtiyaz sahibi Ercan Arslan’ın şahsında emeği geçen tüm çalışanları tebrik etti.

BİR ZİYARETTE UÇAR’DAN

Gelecek Partisi Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı, Güneydoğu Anadolu Bölge Koordinatörü Diyaettin Uçar, 21. yıldönümü münasebetiyle gazetemize tebrik ziyaretinde bulundular. Uçar, gazetemizin imtiyaz sahibi Ercan Arslan’ı ve onun şahsında tüm çalışanlarını tebrik ederek ‘hayırlı olsun’ dileğinde bulundu. Medya’nın kamuoyunu yıllardır tarafsız ve ilkeli bir şekilde bilgilendirdiğini kaydeden Uçar, “Bundan sonra da aynı çizgide ve doğru bir haber politikasıyla yayın yapacağınızdan en ufak bir şüphe duymuyoruz. Başarılarınızın devamını diler, nice sağlıklı ve huzur dolu yıllar diliyoruz” dediler.

MESLEKTAŞLARIMIZDAN ZİYARET

Batman basınının duayen isimlerinden Nizamettin İzgi, Batman Basın Derneği Başkanı Cebrail Uyanık, Batman Haber Ajansı (BHA) imtiyaz sahibi Osman Seyrek, Demokrat gazetesi sahibi Nimet Dal, gazeteci Murat Ezgin ve Orhan Turan, 21. yıldönümü münasebetiyle gazetemize tebrik ziyaretinde bulundular. Gazetecilerin yaşadığı sorunlar ve çözüm önerilerinin konuşulduğu ziyarette, darboğazda olan yerel medyanın desteklenmesi gerektiği vurgulandı.

ARSLAN’DAN JEST…

Batman Çağdaş Gazetesi imtiyaz sahibi Barış Arslan, gazetemizi ziyaret ederek gazetemiz Medya’nın 21. yıldönümünü kutladı. Ziyarette gazete çalışanlarına pasta jestinden bulunan Arslan yaptığı açıklamada, “Yıllardır ilkeli yayın politikasından ödün vermeden kamuoyunu bilgilendirmeye devam eden Batman Medya Gazetesinin 21. yıldönümünü kutlarım. Dürüst ve ilkeli yayın politikanızın bundan sonra da devam edeceğine inancım tamdır. Nice sağlıklı, huzurlu ve başarı dolu yıllar dilerim” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.