Seyrek ve Okumuş ailelerinin mutlu günü

Batman’ın saygın ve tanınan ailelerinden Seyrek’lerin düğünü görülmeye değerdi. BHA Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Osman Seyrek’in ağabeyi Hüseyin Seyrek ve Fatma Okumuş’un Beyaz İnci Düğün Salonunda yapılan kına ve düğününe seçkin bir davetli topluluğu katılım sağladı.

Seyrek ve Okumuş ailelerinin mutlu günü
Yayınlama: 16.01.2023 14:09:59
Düzenleme: 16.01.2023 15:10
2.390
A+
A-

Kına ve düğünde damadın ağabeyi Hikmet Seyrek ile gelinin ağabeyi Mehmet Okumuş, davetlilerle yakından ilgilendi. Düğüne sanatçı Musa Gezer, Ahmet Tekşut ve misafir sanatçılar katılım sağlayarak davetlilerin Türkçe ve Kürtçe şarkılarla gönüllerince eğlenmesini sağladı.

DÜĞÜNE YOĞUN İLGİ VARDI

Genç çiftin nikâh şahitliğini MHP Batman İl Başkanı Kerem Demir, AK Parti Bismil İlçe Başkanı Veysel Yağmur, iş insanı Mehmet Okumuş yaptı. Nikah memuru Nuri Turgut, evlilik cüzdanını MHP İl Başkanı Kerem Demir’e verip geline vermesini istedi. Başkan Demir ise, AK Parti Bismil İlçe Başkanı Veysel Yağmur’a jest yapıp kendisinin vermesini istedi. Başkan Yağmur; “Kerem Demir başkanıma teşekkür ederim. Yuvayı en iyi koruyan ve sahip çıkan hanımlarımızdır. Bizde evlilik cüzdanını gelin hanıma veriyoruz. Allah ömür boyu mutlu etsin” diye konuştu.

SİYASETÇİLER KUTLAMA MESAJI GÖNDERDİ

Ayrıca düğüne katılamadıkları için DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Av. Mehmet Emin Ekmen, HDP Batman Milletvekilleri Dr. Nejdet İpekyüz ve Av. Mehmet Rüştü Tiryaki, kanaat önderi Bahri Müjdeci, Türkiye Yüzyılı Platformu Genel Başkanı Murat Çuhadar ve daha birçok davetli kutlama mesajı gönderdi. Kendilerini yalnız bırakmayan tüm davetlilere, akrabalarına ve sevdiklerine teşekkür eden damadın ağabeyi Hikmet Seyrek ve gelinin ağabeyi Mehmet Okumuş; “Bütün misafirlerimizden Allah razı olsun. Darısı bütün bekâr kız ve erkelerimize. Sevenlerimiz kına ve düğünümüze katılım sağlayarak bizleri onure ettiler. Ayrıca çiçek gönderen, mazereti olup gelemeyen, telefonla kutlayan, mesaj gönderen, sosyal medyada mutluluğumuz paylaşarak ortak olan herkese ayrı ayrı teşekkür ederiz” diye konuştular.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.