Gazeteci Işık, dünyaevine girdi

Anadolu Ajansı (AA) muhabiri Ahmet Işık, Elit Düğün s alonunda yapılan görkemli düğün töreniyle hayatını İl Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanı Murat Gayretli’nin kızı Merve Gayretli ile birleştirdi. 

Gazeteci Işık, dünyaevine girdi
Yayınlama: 05.02.2023 16:26:42
371
A+
A-

Çiftin nikah şahitliğini Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA)  Batman İl Başkanı Av. Melik Müjdeci, Balpınar Belde Belediye Başkanı Hüseyin Geylani, ASKON Batman Şube Başkanı Selman Nasıroğlu ve gelinin teyzesi Fatma Canpolat yaptı.

Düğüne şahitlerin yanı sıra Batman Belediye Başkan Yardımcısı Metin Gürbüz, iş insanı Bahri Müjdeci, Işık’ın gazeteci meslektaşları, STK ve dernek temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı. Salona müzik eşliğinde gelen gelin ve damadın muhteşem dansına dost ve akrabaları da eşlik ederek mutluluklarına ortak oldular.  Salon Elit’te son zamanların en güzel düğünlerinden biri ifa edilirken, rüya gibi bir atmosferde bir araya gelen konuklar müzik eşliğinde halay çekerek düğüne renk kattılar.  Belediye nikah memuru Nuri Turgut tarafından nikahları kıyılan Işık ve Gayretli çiftini tebrik eder, ömür boyu mutluluklar dileriz.  Haber-Recep Akın

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.