Marka Limanı’nın bütün gelirleri afetzedelere

Batman’da faaliyet yürüten firma ve markaların yanı sıra ülke ve yerelde markalaşmış isimlerin yer alan Marka Limanı dergisinin ikinci sayısı çıktı.

Marka Limanı’nın bütün gelirleri afetzedelere
Yayınlama: 13.02.2023 14:20:25
76
A+
A-

İmtiyaz Sahipliğini Gazeteci Bulut Kutlu’nun yaptı derginin ikinci sayısının bütün gelirleri asrın felaketi olarak nitelendirilen depremde zarar gören afetzedelere bağışlanacak.
Türkiye, Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 depremlerle sarsıldı. 10 ilde yıkıcı etkiye sahip olan asrın felaketi depremde 30 bine yakın can kaybı yaşanırken 80 bin vatandaş yaralandı. 10 ilde yüzbinlerce insan ise deprem nedeniyle evinden oldu. Yaşanılan felaketin ardından ülke genelinde yardım seferberliği başlatıldı. Depremin yaralarını sarmak için 7’den 70’e her kesimin afetzedeler için yardım seferberliğine katkı sunarken Batman’da faaliyet yürüten firma ve markaların yanı sıra ülke ve yerelde markalaşmış isimlerin yer aldığı Marka Limanı dergisinin ikinci sayısında elde edilecek tüm gelirlerin afetzedelere bağışlanacağı belirtildi.

“DEPREMİN YIKICI ETKİSİNİ YÜREĞİMİZDE YAŞADIK”

Konu ile ilgili açıklama yapan Marka Limanı Dergisi İmtiyaz Sahibi Bulut Kutlu, “ülke olarak depremin yıkıcı etkisini yüreğimizde yaşadık, yaşamaya da devam ediyoruz. Deprem bölgesinde bulunan afetzedeler için bizde elimizden gelen her şeyi yapmayı kendimize borç olarak bildik. Bu yüzden yeni çıkan dergimizin ikinci sayısında elde edilen tüm gelirleri afetzedelere bağışlama kararı verdik. Umarım ülke olarak kenetlenme ruhuyla bu zor günleri hep birlikte atlatırız” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.