Rektör Demir’den geçmiş olsun ziyareti

Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, Batman Üniversitesinin güvenli alanlarında ağırlanan vatandaşları ziyaret etti.

Rektör Demir’den geçmiş olsun ziyareti
Yayınlama: 08.02.2023 14:27:50
66
A+
A-

Rektör Demir, Kahramanmaraş’ta yaşanan ve birçok şehri olduğu gibi Batman’ı da etkileyen deprem felaketinin ardından evlerine girmeye çekinmeleri nedeniyle üniversite yerleşkelerinin güvenli alanlarında ağırlanan vatandaşları ziyaret etti. Batman Üniversitesi Merkez Kampüsünde gerçekleştirilen ziyarette vatandaşlarla yakından ilgilenen Rektör Demir, ‘geçmiş olsun’ dileklerinde bulundu.

Ülkenin çok büyük bir felaketle karşı karşıya kaldığını ve acı kayıplar yaşandığını belirten Rektör Demir, zamanla yarışılan bu saatlerde gözlerinin ve kulaklarının deprem bölgesinden gelecek bir canın kurtarılma haberinde olduğunu söyledi. Üniversitenin güvenli binalarının, atölyelerinin ve toplanma alanlarının evlerine girmeye çekinen Batmanlı vatandaşlara her zaman açık olduğunu hatırlatan Rektör Demir, yerleşkelerde ağırlanan misafirlere sıcak çorba ve çay ikramında bulunduklarını ifade etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.