Toptancılar Derneği yardım bölgesindeydi

Toptancılar Derneği yardım bölgesindeydi
Yayınlama: 10.02.2023 18:15:44
56
A+
A-

Batman Gıda ve Toptancılar Derneği, deprem bölgelerine teslim edilmek üzere çok sayıda yardım tırı gönderdi. Devam eden yardımlarla dolacak tırlar anında depremzedelere gönderilecek.
Dernek Başkanı Süleyman Emek ve Yönetim Kurulu üyeleri başta olmak üzere bütün üyelerinin büyük destek verdiği yardım kampanyası tüm hızıyla devam ediyor.

“HERKES SORUMLULUK ALMALI”

Yardım çalışmaları hakkında bilgi veren Batman Gıda ve Toptancılar Derneği Başkanı Süleyman Emek; “İlk etapta topladığımız yardım tırlarımızla beraber Gaziantep iline bağlı Islahi’ye ilçesine gittik. Bölge koordinatörü olan sayın Valimiz Ekrem Canalp ile birlikte yardım çalışmalarına eşlik ettik. Amacımız doğru ve amacına uygun dağıtım yapmaktı. Çok şükür yönetimimiz, üyelerimiz ve hayırseverlerimizin yardımlarını dağıtıyoruz. En kısa zamanda yeni yardım tırlarımız yola çıkacak. Süreç bitene kadar yardımlarımız devam edecek. Allah destek veren herkesten razı olsun. “ diye konuştu. Başkan Emek, ‘Gün yardımlaşma, dayanışma ve kaynaşma günü’ olduğunu belirterek, 85 milyonun tek yürek olması gerektiğini de sözlerine ekledi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.