Atletizmde nefesler tutuldu

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün 2022-2023 okul sporları faaliyet programında yer alan atletizm branşlarının yarışmaları tamamlandı.

Atletizmde nefesler tutuldu
Yayınlama: 21.03.2023 15:05:20
104
A+
A-

Atletizm pistinde yapılan yarışmalara okullar büyük ilgi gösterdi. Atletizm, cirit atma, gülle atma, yüksek atlama, uzun atlama, engelli koşuları, cirit atma, üç adım, İsveç bayrak ve daha birçok kategoride yarışlar tamamlandı. İl Temsilcisi Ufuk Başkut, 2023 yılında ilk kez geniş kapsamlı okul sporları faaliyeti gerçekleştirdiklerini ve bunun devamının geleceğini söyledi.

YARIŞMALAR 2 GÜN SÜRDÜ

Atletizm branş yarışmaları 2 gün sürdü. Turnuvalar sonunda dereceye giren sporculara ödüllerini veren Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk; “Batman olarak artık katılım sağlamadığımız alan ve branş kalmadı. İlimizde bütün atletizm branşları çok aktif bir şekilde yapılıyor. Katılım sağlayan ve dereceye giren sporcularımız başta olmak üzere, antrenörlerimizi, hakemlerimizi, idarecilerimizi ve beden eğitim öğretmenlerimizi kutlarım. Kategorisinde dereceye giren sporcular okullarını ve ilimizi grup müsabakalarında temsil edecekler. Şimdiden başarılar diliyorum.” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.