Depremzede çocuklar doyasıya eğlendi

Batman’ın Kozluk ilçesinde Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından depremzede ailelerin çocuklarına yönelik moral ve motivasyon etkinliği düzenlendi.

Depremzede çocuklar doyasıya eğlendi
Yayınlama: 01.03.2023 15:52:52
Düzenleme: 01.03.2023 15:53
93
A+
A-

Kozluk Kaymakamı Ekrem Güngör tarafından koordine edilen etkinlik çerçevesinde depremzede çocukların keyifli vakit geçirmesi için, kapalı spor salonunda çeşitli yarışmalar, oyunlar ve yüz okuma etkinlikleri düzenlendi. Palyaço gösterisi ile moral bulan çocuklara etkinlik sonrasında ikramlarda bulunuldu. 25 depremzede çocuğun katılım sağladığı etkinlik ve oyunlarda başarılı olup dereceye girenlere Kaymakam Güngör tarafından ödüller verildi. Depremzede çocuklarla yakından ilgilenen Kaymakam Güngör, ailelerle görüşüp ihtiyaç ve taleplerini dinledi. Düzenlenen programa Kozluk Kaymakamı Ekrem Güngör’ün yanı sıra, Sosyal Hizmet Müdürü Fikret Onur Elma ile Kozluk Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Abdulbasir Alağaş katıldı.

BATMAN’IN KOZLUK İLÇESİNDE GENÇLİK VE SPOR MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN DEPREMZEDE AİLELERİN ÇOCUKLARINA YÖNELİK MORAL VE MOTİVASYON ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ. (EMRULLAH IŞIK/BATMAN-İHA)
Batman’ın Kozluk ilçesinde gençlik ve spor müdürlüğü tarafından depremzede ailelerin çocuklarına yönelik moral ve motivasyon etkinliği düzenlendi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.