İŞKUR’dan işbirliği atağı

Batman Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve Batman-Siirt Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (Batman-Siirt SMMMO) işbirliği ile düzenlenen etkinlikle Batman-Siirt SMMMO’ya kayıtlı üyelere yönelik bilgilendirme ve istişare toplantısı düzenlendi.

İŞKUR’dan işbirliği atağı
Yayınlama: 12.03.2023 13:48:00
128
A+
A-

Konuyla ilgili açıklama yapan Batman Çalışma ve İş Kurumu İl Müdür vekili Mahmut Polat, “İŞKUR olarak en önemli paydaşlarımızdan biri olan Batman-Siirt SMMMO’sıyla bir eğitim, bilgilendirme ve istişare toplantısı düzenliyoruz. Bu etkinliğimizin temel amacı Batman-Siirt SMMMO’ya kayıtlı üyelerin İŞKUR’un faaliyetlerini, teşviklerini, kurumsal işbirlikleri hakkında detaylı bilgi edinmelerini ayrıca İşveren ve İŞKUR arasında köprü görevi gören Mali Müşavir ve Muhasebecilerimizin daha donanımlı olarak işverene katkı sunmaları amaçlanmaktır. Bu kapsamda Kurumumuz tarafından sağlanan teşvikler, destekler, aktif işgücü programları vb. konularda bilgilendirmeler yapıyoruz. Bu etkinlikte bize destek veren ve işbirliği sağlayan Batman-Siirt SMMMO’sına teşekkür ediyoruz” dedi.

Etkinlikte Batman-Siirt SMMMO Başkanı Mehmet Şah Ayaz, Batman İŞKUR’un işbirliğinden memnuniyet duyduklarını ve benzeri çalışmaları beraber yürütmeyi planladıklarını ifade ederek İŞKUR’a teşekkür etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.