Yüzlerce ailenin yardımına koştular

06 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş merkezli 11 ili kapsayan deprem felaketinin ardından, Batman’da sessiz sedasız bir araya gelip seferber olan gönüllü gençler, yüzlerce ailenin yardımına koştu.

Yüzlerce ailenin yardımına koştular
Yayınlama: 01.03.2023 15:46:37
61
A+
A-

Hiçbir STK, siyasi parti, kamu kurum ve kuruluşa bağlı olmadan tamamen bağımsız ve kendi çabalarıyla seferber olan gönüllü gençler, herkesin önce güvenini ve ardından kalbini kazandı. Sadece depremzede ailelere yardımcı olduklarını belirten gönüllü gençler, “Ülkemizde yaşanan deprem felaketinden sonra, bizlerde bu olaya sessiz kalamazdık. İnsani görevimizi yapmak için bizlerde kendi içimizde seferber olduk. AFAD ve Valilikte kaydı olan ailelerimize ulaşıp öncelikli ihtiyaçlarını tespit edip, hayırseverlerle buluşturuyoruz. Ev eşyası, temel gıda, temizlik, bebek maması, bebek bezi, battaniye, mobilya, beyaz eşya ve bir ailenin olabilecek her türlü ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışıyoruz. Kendi aramızda tuttuğumuz depomuzda adrese teslim ve tespitli yardımlarımız aralıksız sürüyor” diye konuştular.

YARDIM KAMPANYALARI DEVAM EDİYOR

Yardım toplama ve dağıtma kampanyalarının devam ettiğini belirten gönüllü gençler, “Depremzede ailelerimize yardım etmek isteyenler bizlere Gültepe Mahallesi Sefa 2 Sitesi altında bulunan depomuzda veya bizlere 05454214972- 05432391314 ve 05427780072 nolu telefonlardan ulaşabilirler. Allah şimdiden küçük veya büyük destek olan herkesten binlerce kez razı olsun” diye konuştular.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.