AK Parti Batman Milletvekili aday adayı eğitimci Cuma Dişikırık, milletvekili listesine girmediği takdirde bile partisine küsmeden ve darılmadan daha büyük bir şevkle çalışacağını belirtti.
Dişikırık, “Milletvekili listesine girsem veya girmesem de bundan önceki aday adaylığı dönemlerinde olduğu gibi küsmeden ve darılmadan daha büyük bir şevkle Cumhurbaşkanımız ve Ak Partimizin yanında durmaya, davamız için çalışmaya devam edeceğimi belirtmek isterim. 14 Mayıs 2023 seçimleri için Milletvekili listesine giren dava arkadaşlarımızla son güne kadar yan yana canla başla çalışmaya devam edeceğim.2023 seçimlerinin ülkemiz, milletimiz ve Batmanımıza için hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi. Çıktığı hizmet yolunda, kendisini yalnız bırakmayan herkese teşekkür eden Cuma Dişikırık, tüm milletvekili aday adaylarına demokrasi yarışında aynı dava yolunda yürüdükleri için mutlu ve gurur duyduğunu belirtti.