Petrolspor potada Türkiye finallerinde

TPAO alt yapı bünyesinde bulunan Petrolspor’u U14, U16, U18 basketbol kız takımları 3 yaş grubundan şampiyon olarak Türkiye finallerine katılma hakkı kazandı.

Petrolspor potada Türkiye finallerinde
Yayınlama: 03.04.2023 13:21:03
140
A+
A-

Tunceli ve diğer illerde basketbol bölge şampiyonasına katılan kırmızı-beyazlı kız takımları oynadıkları güzel karşılaşmalar ile sporseverlerden büyük alkış aldılar. Potada Petrolspor 3 yaş grubunda Türkiye finallerine katılma hakkı kazanması Petrolspor camiası başta olmak üzere Batman kamuoyunda büyük bir sevinç ile karşılandı.
TPAO Batman Bölge Müdürü ve Petrolspor Kulüp Başkanı Mustafa Demir, “Son yıllarda gerek futbolda gerekse de salon sporlarında kulüp olarak aldığımız başarılar aşikardır. Kurum olarak yoğun çalışma tempomuzun yanı sıra sosyal projeler kapsamında yarının teminatı olan Batmanlı sporcu kardeşlerimize profesyonel antrenörler eşliğinde büyük bir destek veriyoruz. Takımlarımızın Türkiye finallerine katılma hakkı kazanması bize moral vermiştir. İnşallah Türkiye finallerinde bunu en iyi şekilde taçlandırmak istiyoruz. Bize bu başarıları yaşatan başta çalışma arkadaşlarım olmak üzere branş antrenörleri ve sporcu kardeşlerimizi tebrik ediyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.