Babylon hizmete açıldı

Zengin kahvaltı çeşitleri, dünya mutfağı menüsüyle efsane lezzetler sunan BABYLON Cafe & Restaurantın açılışı WorldMar AVM’de Mancu’nun efsane sunumuyla gerçekleşti.

Babylon hizmete açıldı
Yayınlama: 12.05.2023 01:17:17
Düzenleme: 12.05.2023 01:20
1.398
A+
A-

Göz kamaştırıcı dekorasyonu ve mekan tasarımıyla dikkat çeken Babylon Cafe ve Restaurantın AVM teras katındaki açılışına İl Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç, SGK İl Müdürü Alaattin Ökten, Özel Batman Yaşam Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Dinç, World-Mar AVM Yönetim Kurulu Başkanı Selman Dinç, ASKON Şube Başkanı Selman Nasıroğlu ve Başkan Vekili Ekrem Tüzün, TEKSİAD Başkan Vekili Orhan Alsaç, Petrol City AVM yönetim Kurulu Başkanı Aydın Keleş, STK temsilcileri ile davetliler katıldı.

BABYLON’DA DÜNYA MUTFAĞI MENÜSÜ..

Fikret Aslan ve Doğan Şen’in işletmeciliğini yaptığı Babylon Cafe & Restaurant sabah 07:30 ile 14:00 saatleri arasında açık büfede zengin kahvaltılık çeşitleri ve profesyonel aşçılarıyla dünya mutfağını menüsünde bulundurarak, efsane lezzetler sunuyor.

TATLI VE PASTA ÇEŞİTLERİ, KENDİ İMALATLARI

Tamamen kendi imalatları olan, her gün taze bir şekilde sunulan birbirinden lezzetli tatlı ve pasta çeşitleri, toplantı, etkinlik veya özel günler için “Loca” bölümü, özel rezervasyon üzerine “V.İ.P. oyun salonu” ile ön plana çıkıyor.

ÇOCUKLARA KEYİFLİ ALANLAR..

Keyifli vakit geçirilsin diye oluşturulan “çocuk oyun alanı” ve orada bulunan “Çocuk Ablaları”, ailelerin çocuklarıyla eğlenceli ve güzel vakit geçirmeleri için tasarlandı.

CANLI MÜZİK..

Her Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri canlı müzik, ayda bir ise ünlü bir sanatçı burada ağırlanarak “kültür ve sanat” alanında da konuklara unutulmaz programlar yaşatılacak.

“BU SEKTÖRDE HİZMET ÇOK ÖNEMLİDİR”

İşletme sahiplerinden Doğan Şen, “Açılışımıza iştirak ederek şeref verdiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim. Bundan sonra hepimiz bir Babylon ailesi olarak, birlik ve beraberlik içinde en iyi hizmeti sunmaya gayret edeceğiz. Dekorasyon çalışmalarımız devam edecek. Bu sektörde hizmet çok önemlidir. Allah’ın izniyle burada her şey çok güzel olacak. Herkese davetimize icabet ettiğinizden dolayı tekrar teşekkür ediyoruz. Batman’a ve halkımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi. Açılıştan sonra akşam cafede sahne alan ünlü sanatçı Ferhat Üngür, davetlilere muhteşem bir gece yaşattı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.