Bardakçı’ya ‘Altın Yazar’ ödülü

Edebiyat ve bilim dünyasının keşfedilmemiş madenlerini ortaya çıkarma ilkesi ile yol alan Altın Kalem Ödülleri, bu yıl ‘Altın Yazar’ ve ‘Altın Kitap’ kategorilerinde görkemli bir törenle sahipleriyle buluştu. Batmanlı hemşehrimiz Harran Üniversitesi öğretim üyesi Doç. Dr. Hasan Bardakçı’ya uluslararası ticaret ve pazarlama alanında altın yazar ödülü verildi.

Bardakçı’ya ‘Altın Yazar’ ödülü
Yayınlama: 21.05.2023 15:53:10
137
A+
A-

2018 YILINDAN BERİ YARIŞMA DÜZENLENİYOR…

20 Mayıs Cumartesi günü Mihrabat Korusu’nda gerçekleşen 2018 yılından beri her yıl düzenlenen törende roman, şiir, deneme, gezi, çocuk, sağlık, ticaret ve kişisel gelişim gibi birçok kitap türünde yazarlara Türkiye’nin önemli isimleri tarafından ödülleri takdim edildi. Yılın en büyük ödül buluşması olan ‘Altın Kalem Ödülleri’ne “Reflections Of The Books” başlığı altında düzenlenen ve Altın Kitap kategorisinde ödül alan kitaplardan esinlenilerek Fütüristtik tarzda resmedilen sanatsal çalışmalarında yer aldığı sergi damgasını vurdu.

DEĞERLİ İSİMLER YER ALDI

Edebiyat, sanat ve akademi dünyasından önemli isimlerin buluştuğu Altın Kalem Ödülleri’nde Uluslararası ticaret ve pazarlama alanında altın yazar ödülü Harran Üniversitesi öğretim üyesi  Doç. Dr. Hasan Bardakçı’ya verilirken, Necip Fazıl Kısakürek Şiirde Vefa ödülü Çocuk Edebiyatı Vefa ödülü Mevlana İdris, Şiirde Cahit Zarifoğlu, Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Prof. Dr. Mehmet Sungur, Sinan Akyüz, Prof. Dr. İhsan Karaman, Barış Muslu, Metin Hara gibi isimlerin yanında yılın gazetecisi İsmail Karakaş, yılın fotograf sanatçısı Engin Uzun, yılın küratörü Marcus Graf gibi birçok değerli isim ödül aldı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.