“Batman halkı doğru adamın yanında olacak”

Batman AK Parti milletvekili adayı Fırat Tunç, Güneydoğu bölgesinden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a tam destek verileceğini ileri sürerek “Bölgede ilk turun aksine ikinci turda çok büyük sürpriz sonuçlar çıkacak” dedi.

“Batman halkı doğru adamın yanında olacak”
Yayınlama: 22.05.2023 12:49:11
80
A+
A-

14 Mayıs seçimlerinde Batman AK Parti’den son sırada milletvekili adayı olmasına rağmen gösterdiği çaba ile gönülleri kazanan Fırat Tunç, 28 Mayıs seçimleri öncesinde de aynı performansı sergilemeye devam ediyor. Mahalle mahalle, köy köy seçim çalışmalarına devam eden Tunç, “Batman ikinci turda daha güçlü daha etkin bir şekilde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında yer alacak. Batman halkı Doğru adama desteğini esirgemeyecek. Bize oy veren vermeyen bütün Batman halkının başımızın üstünde yeri var. Bizim tek derdimiz bu ülkede huzur güven istikrar ve kardeşlik ortamı bozulmasın insanlar aş iş ekmek derdi yaşamasın” dedi.

“BÖLGEDE SANDIKTAN SÜRPRİZ SONUÇLAR ÇIKACAK”

Muhalefetin sürekli kendilerine oy vermeyen halkı küçümsediğini belirten Tunç,  “Bakın göreceksiniz Batman’da ve Güneydoğu’da seçim sonuçları ilk tura benzemeyecek ve çok sürpriz sonuçlar çıkacak. Ben siyasete üretmek, katkı sağlamak ve güç katmak için girdim. Vekil olmak nasip değilmiş ama durmak yok yola devam edeceğiz.  Daha çok güzel hizmetlere imza atacağız” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.