DEVA’DAN PETROLSPOR İÇİN SUÇ DUYURUSU

DEVA Partisi Batman İl Başkanı Melik Müjdeci, geçtiğimiz hafta sonu Batman Petrolspor’un ligden düşmesine neden olan ve çeşitli iddialar ile anılan Nazillispor – Bursaspor mücadelesini yargıya taşıdı.

DEVA’DAN PETROLSPOR İÇİN SUÇ DUYURUSU
Yayınlama: 26.05.2023 13:09:10
933
A+
A-

Batman Adliyesine giderek suç duyurusunda bulunan DEVA Partisi Batman İl Başkanı Melik Müjdeci, “Tüm Batman kamuoyunun yakından takip ettiği üzere Batman Petrolspor takımımız geçen hafta sonu oynanan Nazillispor – Bursaspor mücadelesinde oynanan tiyatro sebebiyle 2’nci ligden düştü. Bu mücadelenin büyük bir bölümünde canlı yayın kesildi ve canlı yayınlanan bölümde ise futbolcular adeta anlaşmış gibi maçın berabere bitmesi için sahada hiçbir varlık göstermedi. Bu maç Petrolspor’un ligden düşmesi için gerekli olan beraberliğin

önceden planlanması dışında hiçbir şey değildir. Bu mücadelede oynanan tiyatro, bir yargı konusudur. Bir an önce lig tescil edilmeden bu mücadele için kapsamlı bir şike soruşturulması yapılması gerekiyor. Bu uğurla Batman Cumhuriyet Başsavcılığı’na gelerek mücadelenin kapsamlı olarak incelenmesi için suç duyurusunda bulunuyoruz. Petrolspor’u hiçbir şart ve koşulda sahipsiz bırakmayacağız.” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.