Habizbini köylerinden Ramanlı’ya destek

HÜDA PAR Sözcüsü ve AK Parti Batman Milletvekili adayı Serkan Ramanlı, Gercüş’e bağlı Habizbini aşireti köylerini ziyaret ederek destek istedi.

Habizbini köylerinden Ramanlı’ya destek
Yayınlama: 10.05.2023 13:54:09
193
A+
A-

AK Parti Batman Milletvekili adayı Serkan Ramanlı seçim çalışmaları kapsamında HÜDA PAR Genel Başkan yardımcısı Eyüp Yanaç, Gercüş İlçe Başkanı Sait Başaran ve Kayapınar Belde Belediye Başkanı Samir Özhan ile birlikte Gercüş`e bağlı Habizbini aşireti köylerini ziyaret ederek destek istedi.

Batman Milletvekili adayı Serkan Ramanlı, Gercüş ilçesinde Habizbini aşiretine bağlı 8 köyü ziyaret ederek Cumhurbaşkanı Erdoğan ve 14 Mayıs Genel Seçimleri için destek istedi. Köylülerin büyük coşkuyla karşıladıkları Ramanlı’yı, mecliste görmek istediklerini belirterek desteklerini açıkladılar. Gercüş`e bağlı Habizbini köyleri olan Yayladüzü (Gundik), Kantar(Kantarê), Ardıçlı(Acibê), Doruk(Kasır), Sapanlı (Babnir), Gökçe(Malamihê), Tepecik (Hoska) ve Bağlıca (Midelbê)`yi ziyaret eden Ramanlı, muhtarlar, köyün ileri gelenleri ve köy halkı ile bir araya geldi. Seçim çalışmaları kapsamında yapılan köy ziyaretleri ile ilgili açıklama yapan Ramanlı, “Yoğun köy ziyaretlerimiz bugün de devam etti. Seçim mahalline girdiğimiz son günlerde köylülerimizden yoğun teveccüh ve destek görmek bizleri mutlu etti. Batman ve köylerimize yapılan hizmetlerin devamı için yoğun bir şekilde çalışacağız. Halkın hizmetinde var gücümüzle olacağız ve halkımız bizim hizmetimizle tanışacaktır” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.