Kozluk’taki yatırımları yerinde inceledi

Batman Valisi Ekrem Canalp, kentin en büyük ilçesi Kozluk’ta yapımı devam eden projeleri yerinde inceledi.

Kozluk’taki yatırımları yerinde inceledi
Yayınlama: 24.05.2023 13:24:00
46
A+
A-

Vali Canalp, Kozluk Tekstil Atölyesi inşaat alanında incelemelerde bulundu. Vali Canalp ve Kozluk Kaymakamı Ekrem Güngör, Kozluk Belediyesince hazırlanan ve Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) tarafından % 90 finansman desteği sağlanan ‘Çalışan ve Üreten Gençler’ projesi kapsamında 200 vatandaşa istihdam sağlanacak tekstil atölyesi inşaatında incelemelerde bulundu, yetkililerden bilgi aldı.

VALİ’DEN AŞEVİNE ZİYARET

Batman Valisi Ekrem Canalp, Kozluk yeni aşevinde incelemelerde bulundu. Vali Canalp ve Kaymakam Güngör, Kozluk Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde ilçedeki 500 ihtiyaç sahibi vatandaşın bir öğün sıcak yemek ihtiyacını karşılamak üzere hizmete alınan aşevinde incelemelerde bulundu. Vali Ekrem Canalp, daha sonra ‘Kaya Tuzu Şekillendirme Projesi’ kapsamında yapılan çalışmaları inceledi. Vali Canalp ve beraberindeki heyet, Kozluk Kaymakamlığı tarafından hayata geçirilen ‘Kaya Tuzu Şekillendirme Projesi’ çalışmasını yerinde inceledi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. En İyi SMM Panel : Sosyal medya hesaplarınızın büyütülmesi için en iyi smm paneli seçmek önemlidir. Zedmedya.net olarak, en iyi smm panel hizmetlerini sunuyoruz. Farklı sosyal medya kanalları için takipçi, beğeni, yorum ve paylaşım gibi farklı hizmetleri en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Ayrıca, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla sizlere en kaliteli hizmeti sağlamaya özen gösteriyoruz.