Milletvekili Ramanlı kutlanıyor

Batman’da AK Parti listelerinden milletvekili seçilen HÜDA PAR sözcüsü Serkan Ramanlı seçim lokaline tebrik ziyaretleri devam ediyor.

Milletvekili Ramanlı kutlanıyor
Yayınlama: 18.05.2023 15:25:41
87
A+
A-

Gün içerisinde gruplar halinde ve kitlesel olarak yoğun bir şekilde tebrik ziyaretleri gerçekleşti. Kozluk ilçesinden aralarında Kozluk Muhtarlar Derneği Başkanı Muhittin Serikli, köy muhtarları ve Kozluk halkından kalabalık bir kitle Serkan Ramanlı seçim lokaline tebrik ziyaretinde bulundular. Sason ilçesinden Kendo aşireti mensubu Cılkas (Yuvarlı Çay) köyünden Hacı Ali Çelik ve köy halkı ile Ak Parti Batman Milletvekili aday adayı ve Sason Koram aşireti mensubu Sabahattin Aslan kalabalık bir heyetle tebrik ziyaretinde bulundular.

Tebrik ziyaretine gelen heyetler, sonuçların Batman ve Ramanlı için hayırlı olmasını dileyerek, Serkan Ramanlı’nın bütün Batman’ın vekili olarak halkımıza hizmet sunacağını ve başarılı hizmetlere imza atacaklarına inandıklarını belirttiler. Tebrik amaçlı olarak Batman Milletvekili Serkan Ramanlı seçim lokaline gelen heyetleri HÜDA PAR İl Başkanı Davut Şahin ve parti yetkilileri seçim lokalinde karşıladı. Halkın destek ve tebrik ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Şahin, Batman Milletvekili olarak seçilen Serkan Ramanlı’nın bütün Batman’ın vekili olarak herkesi kucaklayacağını ve memleketimize sahip çıkacağını ifade etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.