MÜSİAD’da ‘Dost Meclisi’ toplantısı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Batman şubesi, Batman Valisi Ekrem Canalp’ın ve üyelerinin katılımıyla dost meclisi toplantısı gerçekleştirdi.

MÜSİAD’da ‘Dost Meclisi’ toplantısı
Yayınlama: 03.05.2023 13:54:35
41
A+
A-

Toplantıya ilişkin açıklama yapan MÜSİAD Batman Şube Başkanı İrfan Özdemir, “Asrın felaketinden dolayı dost meclisi ve benzeri programlarımızı online gerçekleştirdik. Öncelikle asrın felaketinde vefat eden kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Bugün uzun bir aradan sonra dost meclisi toplantımızı sayın Valimizin katılımıyla yaptık. MÜSİAD kaldığı yerden yatırım yapmaya, üretmeye, istihdam etmeye devam ediyor. Bu anlamda sayın Valimiz Ekrem Canalp’ın destekleriyle yatırıma yönelik bütün projelerde yatırımcılarımızın yanında olmuştur. Batmanımızın gelişmesi ve Güneydoğu’nun parlayan yıldızı olması yönündeki çabaları bizleri memnun etmektedir. Batmanımızı kaliteli, yaşanabilir modern bir şehir halini alması için gösterdiği çabadan dolayı sayın Valimize şahsım ve üyelerimiz adına şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

“ÜRETİCİNİN YANINDAYIZ”

Toplantıda konuşan Vali Ekrem Canalp, “Batman için çalışmaya üretmeye ve yeni projeler yapmaya devam edeceğiz. Şehrimizin modern bir imara kavuşması için yeni imar alanlarını tamamlayarak Batmanımızın 850 bin nüfusa kadar imar planını tamamladık. Şehrimizin gelişmesi istihdamın artması için ve en önemlisi katma değer ürünlerin şehrimizde üretilmesi için yeni organize sanayi bölgelerini Batmanımıza kazandırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlimizin ve ülkemizin gelişmesi için üreten, yatırım yapan ve istihdam sağlayan her üreticinin yanındayız, yanında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu. Dost meclisi toplantısı sonrasında EB5 CAPİTAL temsilcisinin üyeleri bilgilendirme sunumu sonrasında dost meclisi toplantısı sona erdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.