Petrol City talihlisi, aracına kavuştu

Geçen hafta Petrol City Yaşam ve Alışveriş merkezinde noter ve piyango dairesi yetkilileri huzurunda yapılan çekilişte araç kazanmaya hak kazanan Recep Tamar isimli talihliye aracı törenle teslim edildi.

Petrol City talihlisi, aracına kavuştu
Yayınlama: 22.05.2023 12:59:51
5.422
A+
A-

Petrol City AVM’nin cafeler sokağı alanında müzik eşliğinde düzenlenen araç teslim törenine Petrol City Yaşam ve Alışveriş Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Keleş, AVM Müdürü Umut Ayer, AVM Pazarlama Uzmanı Nesrin Dal, araç talihlisi Recep Tamar ve ailesi ile kalabalık bir kitle katılım sağladı.

“ARAÇ KAMPANYAMIZ 4 AY SÜRMÜŞTÜ”

Araç teslim töreninde konuşan Petrol City AVM Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Keleş, “4 ay süren bir araba çekiliş kampanyamız vardı. Bu araba çekiliş kampanyasının noter ve piyango yetkilileri huzurunda çekilişi yapılarak talihlimiz belirlenmişti. Bununla ilgili tüm işlemler yapıldı ve inşallah talihli kardeşimiz Recep Tamar’a arabasını teslim edeceğiz. Çekiliş gününde kendisine temsili olarak anahtarını teslim etmiştik. Bugün de arabanın kendisini bu talihli kardeşimize teslim edeceğiz, hayırlı olsun” dedi.

“YENİ HEDİYELER VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Petrol City Yaşam ve Alışveriş Merkezine gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı Batman halkına teşekkür eden Keleş, “Batman hızlı bir şekilde büyüyen, gelişen modern bir şehrimiz. Genç nüfus açısından da yoğun olan bir ilimiz. Petrol City’de aynı şekilde Batman’ın hızlı gelişimine ayak uyduran bir alışveriş merkezi oldu. İlk günden bugüne kadar her gün, her ay giriş sayımızı, ciromuzu arttırdık. Hem esnaftan hem Batman halkından alışveriş merkezimiz yoğun bir ilgi var. İnşallah yeni ürünler, yeni hediyeler vermeye devam edeceğiz. O yüzden de bizi takip etmeye devam edin diyoruz” diye konuştu.

“BENİM İÇİN SÜRPRİZ OLDU”

Araba teslim töreninde konuşan talihli Recep Tamar, “Hepinize çok teşekkür ederim. Yoğun bir süreç oldu bu. Tabii ben bunu hiç beklemiyordum. Benim için çok güzel bir sürpriz oldu. Gerçekten ne diyeceğimi bilmiyorum ama araba bana çıktı diye çok mutluyum. Umarım kazasız- belasız kullanmaya devam ederiz, teşekkür ederim” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.