“Şimşek ve Nasıroğlu önemli işlere imza atacaklar”

Dünya kamuoyunda saygın bir ekonomist olarak bilinen Mehmet Şimşek’in yeni kabinede Hazine ve Maliye Bakanı olarak atanması iş, ticaret ve ekonomi çevresinde olumlu bir ivmenin yakalanmasına vesile oldu.

“Şimşek ve Nasıroğlu önemli işlere imza atacaklar”
Yayınlama: 07.06.2023 14:57:13
43
A+
A-

Batman Ticaret Borsası Başkanı Arif Güneş, uzun bir dönem Türkiye ekonomisinin başında yer alan ve yeni dönemde Maliye ve Hazine Bakanlığı yapacak olan hemşehrimiz Mehmet Şimşek’in ve yine Türkiye’nin tanınmış saygın iş insanlarından Ferhat Nasıroğlu’nun da Batman milletvekili olmasının, Batman, bölge ve ülke için bir şans olduğunu belirtti. Güneş “Ülkemiz ekonomisinin mücadele ettiği zorlukları aşması için doğru seçilmiş bir isim. Şimşek ile birlikte ekonominin içinde bulunduğu zorlukları aşarak hedeflerine ulaşacağını düşünüyorum. Ayrıca, Batman’ın ve hatta ülkemizin tanıdığı bir iş insanı olan Ferhat Nasıroğlu’nun da Batman milletvekili olması müthiş bir seçenek oldu” dedi.

“BATMAN İÇİN İDEAL BİR EKİP”

Batman’ın istihdam, üretim ve her alanda gelişimi için Mehmet Şimşek ve Ferhat Nasıroğlu’nun önemli işlere ve projelere imza atacağını ifade eden Ticaret Borsası Başkanı Arif Güneş “Sayın Şimşek dünyada tanınmaktadır. Uluslararası alanda ülkemize çok olumlu katkıları olacak ve ‘Yeni Yüzyıl’ projeksiyonuna yön verecek. Aynı şekilde iş dünyasında profesyonel bir isim olan sayın Nasıroğlu’nun da aynı şekilde Batman’a önemli hizmetleri olacak. Özellikle bu 2 isim Batman ve bölge için ideal bir ekip olacak” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.