Belediye ‘parke’ sorununu giderdi

Önceki gün gazetemize taşıdığımız “Bozuk parkelere tepki!” başlıklı haberimizi dikkate alan Belediye ekipleri, Turgut Özal Bulvarı Mezopotamya Oteli yanındaki bir mağaza önündeki bozuk parkeleri onararak sorunu giderdi.

Belediye ‘parke’ sorununu giderdi
Yayınlama: 18.07.2023 12:29:49
Düzenleme: 18.07.2023 12:45
26
A+
A-

Sadece belirtilen yerle ilgili parke onarımı ile çalışmasını sınırlandırmayıp civardaki tüm olumsuzlukları gidererek kapsamlı bir işe imza atan belediyeye esnaf ve vatandaşlardan teşekkür yağdı.

Esnaflar başta olmak üzere, çevre sakinleri ve vatandaşların çağrısına ivedi bir şekilde karşılık veren belediyeye teşekkür eden bir esnaf, “Kaldırımdaki bozuk parkeler yüzünden insanlarımız buradan geçerken takılıp düşenler oluyordu. Altında su biriktiği için biri ayağını basıp geçtiğinde su fışkırtıyordu. Her şey bir yana, görüntü kirliliği oluşturuyordu. Bu sıkıntının giderilmesi için Yetkililere çağrıda bulunmuştuk. Sağolsun ekipler kısa sürede çağrımıza cevap verip sorun teşkil eden bozuk parkeleri söküp yenilerini eklediler. Problem teşkil eden tüm eksiklikleri giderdiler. Bu yüzden belediyeye teşekkür ediyoruz” açıklamasında bulunarak memnuniyetini dile getirdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.