Coşkun, Vatan Partisi  İl Başkanı Oldu

Daha önce Türk Dünyası Ocakları İl Başkanlığı görevinde de bulunan İrfan Coşkun,  Genel Başkanlığını Doğu Perinçek’in yaptığı Vatan Partisi’nin Batman İl Başkanlığına getirildi.

Coşkun, Vatan Partisi  İl Başkanı Oldu
Yayınlama: 26.07.2023 16:03:52
264
A+
A-

İl başkanlığına layık görülmesinden dolayı başta Genel Başkan Doğu Perinçek olmak üzere katkı ve teveccüh gösteren herkese teşekkür eden İl Başkanı Coşkun, Batman’ın sorunlarını çözmek için ellerinde gelen tüm gayreti göstereceklerini belirtti.
İl Başkanı Coşkun, “ Vatandaşımızın, Esnafın, çiftçinin, besicilerin sorunları var. Hayat pahalılığı almış başını gidiyor. İnsanlar ekonomik dar boğaz içinde ekmek mücadelesi veriyor. Gençlerimiz uyuşturucu belasının kıskacında. Tüm bu sorun ve sıkıntıları aşmak adına önemli çalışmalara imza atacağız” dedi.
İl yönetimi, Başkan İrfan Coşkun,  Başkan Yardımcısı Özcan Ezgin, yönetim kurulu üyeleri ise Sadık Çardak, İzzettin Sertkaya, Faysal Etike, Suzan Aylin Can ve Ahmet Özcan’dan oluştu. Merkez İlçe yönetiminde de, Merkez İlçe Başkanı Maşuk Özcan, Diyaddin Orhan, Mesut Özkan, Osman Çiçek ve İhsan Coşkun yer aldı.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.