Kızılcahamam kampı sona eriyor

2023-24 Sezon hazırlıklarını Kızılcahamam’da sürdüren Kırmızı-Beyazlıların kampı yarın sona erecek. 4 Ağustos’ta Bolu’da kampa girecek olan TPAO Petrolspor, Ağustos’un ortasında tesislerinde çalışacak.

Kızılcahamam kampı sona eriyor
Yayınlama: 30.07.2023 15:41:05
Düzenleme: 30.07.2023 16:40
57
A+
A-

İKİNCİ KAMP BOLU GEREDE’DE…

Teknik Direktör Mustafa Reşit Akçay yönetiminde yeni sezon hazırlıklarını Kızılcahamam’da sürdüren Kırmızı-Beyazlıların, ilk etap kampı yarın bitiyor. 9-10 Eylül tarihlerinde başlayacak yeni sezon öncesinde iki etaplı kamp sürdürmeyi kararlaştıran Batman Petrolspor’da, ikinci kamp 4 Ağustos Cuma günü Bolu Gerede’de start alacak. Bolu’da 17 Ağustos’a kadar kalacak olan Kırmızı – Beyazlılar, ikinci etabı bitirip 3 gün izin yaptıktan sonra Batman’daki tesislerinde kampa girecek. Öte yandan Ağustos’un ortasında Batman’a gelmesi beklenilen Petrolspor’un gece yapacağı antrenmanlar için de TPAO’daki idman sahasının ışıklandırma çalışmalarına başlanıldı.

HAZIRLIK MAÇLARINA AĞIRLIK VERİLECEK

Hazırlık maçlarına ikinci etap kampında ağırlık vereceklerini belirten Teknik Direktör Mustafa Reşit Akçay, “Birinci etaplar genellikle adaptasyonu içerir ve bizimki de şuanda adaptasyon içeriyor. İkinci kamp hazırlık müsabakaları ve kendi içimizde bazı hazırlık organizasyonları yapmamız gereken bir bölüm. Biz de ikinci bölümde hazırlık müsabakaları yapacağız. Şu anda altı düşünüyoruz, yedi de olabilir ama yediyi geçeceğini düşünmüyorum. Ona göre de hazırlanmanız gerekli, eksikliklerinizi tamamlamanız gerekiyor. İkinci etap Bolu’da bunu da gerçekleştirmiş olacağız. Transfer çalışmaları olumlu gidiyor, yönetimle, başkanla, ilişkilerimiz çok iyi. Bilgi alışverişi yapıyoruz ve birbirimizi destekliyoruz” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.