Payidar’dan ‘bir kahve bizden’ kampanyası

Güzel, nezih ve ferah bir mekanı, otantik yapısı ve botanik bahçesiyle ön plana çıkan Payidar Cafe, vatandaşların ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Payidar’dan ‘bir kahve bizden’ kampanyası
Yayınlama: 19.07.2023 15:06:29
51
A+
A-

Batman Kültür Mahallesi İl Sağlık Müdürlüğü karşısında hizmet veren Payidar Cafe, temiz ve havadar ortamıyla dikkat çekiyor.  Eğitim camiası ve memurlara özel ‘Bir Kahve Bizden’ kampanyası başlattıklarını belirten Payidar Cafe’nin deneyimli işletmecisi Barış Kerimoğlu, “Uzun yıllardır cafe sektöründe hizmet vermekteyiz. Mekanımız temiz ve havadar olmasının yanı sıra dinlendirici bir yer. Şuanda eğitim camiası ve memurlara özel  ‘Bir kahve bizden’ kampanyası başlatmış bulunmaktayız. Yani mekanımıza ilk olarak teşrif eden öğretmenlerimiz ve memurlarımıza ilk kahve bizim ikramımız olacak. Ayrıca su, çay ve kahve fiyatlarımız piyasa şartlarının çok altında. Cafemize her kesimden insanımızın rahatlıkla gelip çay-kahve içebilecekleri ve misafirlerimizi ağırlayabilecek bir ortam oluşturmuş bulunmaktayız” dedi.

“MEKANIMIZ 4 BÖLÜMDEN OLUŞUYOR”

Kapalı alan 100 metrekare ve açık bahçe alanlarının ise 200 metrekare olmak üzere toplamda 300 metrekarelik bir alanda vatandaşlara cafe hizmeti sunduklarını kaydeden Barış Kerimoğlu, “Ayrıca engelli kardeşlerimiz için de girişimiz, gelip oturup dinlenebilecekleri bir yerimiz var. Mekanımız 4 bölümden oluşmaktadır.  Yeşil, bol oksijenli ve serin bir ortamımız var.  Bu güzel mekanımıza herkesi davet ediyoruz. Güler yüzlü ve deneyimli personellerimizle vatandaşlarımıza hizmet etmekten dolayı sevinçliyiz.”  dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.