Petrolspor’un yeni sağlık sponsoru Medical Point

Sağlık sektörünün önde gelen kuruluşlarından Medical Point Hastanesi, TPAO Batman Petrolspor Futbol Kulübü ile sağlık sponsorluğu anlaşması imzaladı.

Petrolspor’un yeni sağlık sponsoru Medical Point
Yayınlama: 19.07.2023 16:12:38
Düzenleme: 19.07.2023 16:13
86
A+
A-

İmzalanan protokole göre, Medical Point Hastanesi, kulübün futbolcularına düzenli sağlık taramaları, spor yaralanmaları tedavisi ve rehabilitasyonu gibi hizmetler sunacak. Ayrıca, kulübün yönetimi ve birinci derece akrabaları da hastanenin geniş kapsamlı sağlık hizmetlerinden faydalanabilecek. İmza töreninde konuşan TPAO Batman Petrolspor Futbol Kulübü Başkanı Mustafa Demir, “Medical Point Hastaneler Grubu ile gerçekleştirdiğimiz bu anlaşma, kulübümüzün sağlık alanındaki taahhütlerini güçlendirecek ve futbolcularımızın, personelimizin ve taraftarlarımızın sağlık ihtiyaçlarını karşılamada bize önemli bir destek sağlayacak. Medical Point Hastaneler Grubu ile yapılan bu anlaşmanın, TPAO Batman Petrolspor’un başarısında etkili olacağından eminim, kendilerine tekrar teşekkür ederim” dedi.

“TAKIMIN BAŞARILARINA KATKI SAĞLAM İSTİYORUZ”

Batman Medical Point Hastanesi Genel Müdürü Yavuz Selim Baş, “TPAO Batman Petrolspor ile sağlık sponsorluğu anlaşması yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Şehrimiz için bu denli önemli bir yere sahip olan TPAO Batman Petrolspor’umuza, yine şehrimizin ilk özel hastanesi ile iş birliği yapması bu önemi daha da pekiştirmektedir. Medical Point Hastaneler Grubu olarak sağlık sektöründeki uzmanlığımızı TPAO Batman Petrolspor’un olabilecek tüm sağlık ihtiyaçlarında kullanmak ve takımın başarılarına katkı sağlamak istiyoruz. TPAO Batman Petrolspor’a ve taraftarlarına yeni sezonda üstün başarılar diliyoruz.” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.