Ramanlı’dan Gercüş köylerine çıkarma

HÜDA PAR Sözcüsü ve HÜDA PAR Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, Gercüş ilçesine ve köylerine teşekkür ziyaretinde bulundu.

Ramanlı’dan Gercüş köylerine çıkarma
Yayınlama: 30.07.2023 15:49:01
32
A+
A-

14 Mayıs ve 28 Mayıs seçimlerinden dolayı Gercüş ilçesi, Kayapınar (Aynkaf) Beldesi, Gercüş ve Habizbini bölgesi köylerine teşekkür ve çalışma ziyareti gerçekleştirdi. Milletvekili Ramanlı’ya HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Eyüp Yanaç, Batman Merkez İlçe Başkanı Muhammet Şerif Durmaz, Gercüş ilçe Başkanı Mehmet Sait Başaran ve partililer eşlik etti. Bazı köy ziyaretlerine Ak Parti Gercüş ilçe Başkanı Şefik Öner ve Kayapınar Belde Belediye Başkanı Samir Özhan da eşlik etti.

Seki (Xerabe Bena) köyü, Ardıçlı (Acibe) köyü, Doruk (Kasre) köyü, Tepecik (Hoska) köyü, Babnir köyü, Yayladüzü (Gundik), Gökçe (Malamıhe), Kömürcü köyü (Sılebine), Konak (Kasirke) köyü ve Bağlıca (Midelbe) köyü ziyaret edildi. Köy ziyaretlerinde köylerin genel istek ve şikayetlerini dinleyen Ramanlı, gelen sıkıntıların ve sorunların çözüm konusunda hangi aşamada olduğunu ve son durumları ile ilgili yetkili merciler tarafından yapılanları köylerde yerinde tespit etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.