Ramanlı’dan sağlık kurumlarına ziyaret

HÜDA PAR Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, sağlık kurumlarını ve hastaları ziyaret ederek Batman’ın sağlık alanındaki sorunlarıyla ilgili bilgi aldı.

Ramanlı’dan sağlık kurumlarına ziyaret
Yayınlama: 20.07.2023 17:20:01
34
A+
A-

Batman Milletvekili Ramanlı, beraberinde HÜDA PAR Batman İl Başkanı Davut Şahin, Merkez İlçe Başkanı Muhammet Şerif Durmaz ve parti teşkilatından bir heyetle Batman’daki sağlık kurumlarını ziyaret etti. Milletvekili Ramanlı ve heyeti ilk olarak Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Feyat Tunç’u makamında ziyaret etti. Ziyarette sağlık sektörünün sorunları ele alınarak, Batman’ın sağlık alanında var olan eksikliklerinin giderilmesi konusunda yapılabilecekler konuşuldu. Ziyaret sonrası serviste yatan hastalara geçmiş olsun ziyaretinde bulunan Ramanlı, kafeteryada hasta yakınlarına geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

HASTANENİN SORUNLARI GÖRÜŞÜLDÜ

Ramanlı ve heyeti daha sonra İluh Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Zafer Özay’ı makamında ziyaret etti. Hastanenin sorunlarının konuşulduğu ziyaret sonrası Milletvekili Ramanlı, hastaları odalarında tek tek ziyaret ederek, hasta yakınlarıyla görüştü ve geçmiş olsun dileğinde bulundu. Ramanlı son olarak Batman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Mahsum Ekinci’yi makamında ziyaret etti. Ziyarette hastanenin sorunları ele alındı.  Sağlık kurumları ziyaretlerinde Batman’ın sağlıktaki durumu, sorunları ve yapılabilecekler ile ilgili Ramanlı’ya bilgi verildi. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretlerde hastane yönetimlerinin ve hasta ile hasta yakınlarının Ramanlı’ya yakın ve sıcak ilgi gösterdikleri görüldü.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.