Türkiye’nin dört bir yanına satıyor!

Batman’da yaşayan 6 çocuk annesi 40 yaşındaki Senem Demir, kaynanasından devraldığı hayvancılık işinde yaylada ürettiği hayvansal ürünleri satarak ailesine katkıda bulunuyor.

Türkiye’nin dört bir yanına satıyor!
Yayınlama: 18.07.2023 18:01:35
269
A+
A-

Kendi hayvanlarından elde ettiği organik hayvansal ürünleri Türkiye’nin dört bir yanına gönderen Senem Demir, sattığı organik ürünlerinden elde ettiği gelirle hem ailesine katkı sağlıyor, hem de çocuklarını okutuyor. 15 yıldır hayvancılıkla uğraştığını belirten Demir, göçer olduklarını ve Tatvan’dan Batman’a geldiklerini söyledi. Hayvancılığın, kaynanasının işi olduğunu, o emekli olduktan sonra devraldığını dile getiren Demir, “Yaylaya gidiyoruz, yayladan Batman’a geliyoruz. Peynirimizi her yere satıyoruz. İstanbul, İzmir ve Ankara’ya sipariş üzerine satıyoruz. Müşteriler, ‘dükkan açın, biz de gelsek oradan alsak’ dediler. 6 çocuğa bakıyorum. Çocuklar da üniversiteye gidiyor. Hem çalışıyorum hem çocuklara bakıyorum” dedi.

“ORGANİK ÜRÜNLER DAHA SAĞLIKLI”

“Koçer abla dükkanıyla yeni tanıştık” diyen müşterilerden Ahmet Onatlı, “İkinci kez geliyoruz. Hem temizliğinden hem de ürünlerinden çok memnunuz. Aslında daha önce de bu işi yapan bir ablamız. Gerçekten çok güzel ürünler var, organik ve kaynağının nerden olduğunu biliyoruz. Biz buraya gelip alışveriş yaptığımızda başka şehirdeki arkadaşlarımıza ve dostlarımıza da ürün gönderiyoruz. Şu anda aldıklarımı İzmir’e göndereceğiz” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.