Yaz ayının vazgeçilmez içeceği

Batman’da Kazım Karaca Caddesi Işık Taksi karşısındaki Çiğköfteci Rıdvan Ustanın Yeri isimli mekanı işleten Rıdvan Yavuz, vatandaşların benzersiz bir deneyim yaşaması için meşhur çiğköfte ve ayranından muhakkak tatmaları tavsiyesinde bulundu.

Yaz ayının vazgeçilmez içeceği
Yayınlama: 11.07.2023 12:47:53
Düzenleme: 11.07.2023 20:02
96
A+
A-

Sıcak yaz günlerinde buz gibi ayranlarının olduğunu kaydeden Rıdvan usta, “Bizler burada vatandaşlarımıza en kaliteli hizmeti sunmak için 24 saat açık bir şekilde çalışmaktayız. Benzersiz ve formülü bizde saklı ayranımız ve meşhur çiğköftemizi vatandaşlarımız tatmadan geçmesinler. Biz ürünlerimizin kalitesine, ustalığımıza ve değerlerimize inanıyor ve bunu işimize en iyi şekilde yansıttığımıza düşünüyoruz” dedi.

“BU TATTAKİ AYRANI HİÇBİR YERDE BULAMAZSINIZ”

Lokanta sektöründe yıllardır birçok yerde çalıştığını kaydeden Rıdvan usta, “Benim hayatım çalışmakla geçti. Birçok yerde hizmet vererek vatandaşların damaklarını tatlandırmak için tüm hünerimizi sahalara, mekanlara yansıttık ve yansıtmaya devam ediyoruz. Bu çiğköfteyi ve ayranı içmeden geçemezsiniz. Ayranımızı hiçbir yerde bulamazsınız. Özellikle mide için çok şifalıdır. İçine özel bir bitki katıyorum. Bu da ağızda çok hoş ve sırlı bir tat bırakıyor.  Tüm vatandaşlarımızı mekanımıza davet ediyoruz” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.