2 Kaymakam ve Vali yardımcıları değişti

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla Kaymakamlar ve Vali Yardımcıları kararnamesi Resmi Gazete’de yayınlandı. Batman’ın iki ilçesinde kaymakamlar ile Vali Yardımcıları değişti.

2 Kaymakam ve Vali yardımcıları değişti
Yayınlama: 24.08.2023 17:08:10
508
A+
A-

HASANKEYF VE BEŞİRİ’DE DEĞİŞİM

Kararname ile Türkiye genelinde birçok Kaymakam ve Vali Yardımcısı değişti. Batman’ın Hasankeyf ilçesi ile Beşiri Kaymakamlıklarına yeni kaymakamlar atandı. İki Vali Yardımcısı da değişti. Hasankeyf Kaymakamı Şenol Öztürk, Konya Karapınar Kaymakamlığı görevine atandı. Hasankeyf Kaymakamlığı görevine ise Konya-Hadim Kaymakamı Mehmet Ali İmrak atandı. Beşiri Kaymakamı Mahmut Şener, İçişleri Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanlığı Şube Müdürü oldu. Beşiri Kaymakamlığı görevine ise Ordu Gürgentepe Kaymakamı Muhammed Yılmaz atandı.

VALİ YARDIMCILARI DEĞİŞTİ…

Batman Vali Yardımcısı İbrahim Güneş, Şanlıurfa-Suruç Kaymakamlığı’na atanırken, Vali Yardımcısı Kadir Kılıç, Kars- Akyaka Kaymakamı oldu. Kahramanmaraş-Göksun Kaymakamı Mustafa Caner Culukar, Batman Vali Yardımcılığı görevine atandı. Daha önce Batman Valiliği Hukuk Müşavirliğine atanan Şükrü Alperen Göktaş ise Batman Vali Yardımcılığı görevine resmen atandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.